Sitede 2724 kişi varhava açıkAğrıAçık14.4°C

Rüyada araba sürmek nedir? Araba sürdüğünü görmek ne anlama gelir!

Rüyada herhangi bir arabayı sürmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbirdir. Rüyada arabaya bindiğini görmek yada arabayı sürmek büyük bir mevkiye erişmektir. A...

Rüyada araba sürmek nedir? Araba sürdüğünü görmek ne anlama gelir!

Rüyada herhangi bir arabayı sürmek, Rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbirdir. Rüyada arabaya bindiğini görmek yada arabayı sürmek büyük bir mevkiye erişmektir. Arabadan inmek bunun zıddı ile tâbir olunur. Arabaya binip sürdüğünü görmek hayırlı bir evlâda işarettir.

Yine rüyada arabaya bindiğini ve sürdüğünü görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe yorumlanır. Rüyada Araba sürmek, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir.

At arabası sürmek: Gelirinizle kesinlikle otomobil alamayacağınıza işarettir. Yine arabayı sürmek işlerin iyiye gitmesi ve bir terfiye işarettir. Arabadan inmek, işlerin bozulması ve mevki kaybına yorumlanır. Gösterişli araba sürmek, Hava atmak demektir. Yük arabası sürmek cesaret isteyen girişimlerde bulunmaya işaret eder.

Gıda yüklü araba sürmek gelirin artması ve kar yapmaya, sürdüğünüz arabanın kaza yapması büyük bir mevki sahibi olmaya. Arabanın peşinden koşmak: Uzun süreli işsizliğe.

Araba altında kalmak: Zenginliğe veya büyük bir mirasa işarettir. Dolmuş yapan araba sürmek zevkli ve ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
161 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi