Sitede 4076 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu16.8°C

Rüyada araba görmek nedir?

Rüyada araba görmek, geçim hususunda alınan tedbire işarettir. Maddi kaygılarınızın olduğuna yorumlanır. Ekonomik açıdan tedbire işaret eder. Rüyada Beyaz araba görmek ha...

Rüyada araba görmek nedir?

Rüyada araba görmek, geçim hususunda alınan tedbire işarettir. Maddi kaygılarınızın olduğuna yorumlanır. Ekonomik açıdan tedbire işaret eder. Rüyada Beyaz Araba görmek hayırlıdır. Ekonomik açıdan tedbire işaret eder. Dolmuş yâda minibüs çok iyi geçecek bir iş seyahatinin habercisidir. Kırmızı araba başarı demektir. Kaza yapmış araba hayırlı anlamdadır. Mevkiinizin artacağına yorulur. Yuvarlanmış araba, övülmeye şayan ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe delâlet eder. Bazen siyah araba kısa süreli kederle yorumlanır.

Beyaz araba iş yaşamında kazanılacak paralara ve alınacak yeni kararlara yorulur. Siyah araba Aile içinde yaşayacağınız ufak tefek maddi sıkıntılara işaret eder. Beyaz araba iş hayatında yapılacak atılımları belirtir. Rüyayı görenin yapacağı atılımlar sonucu ticaretinde yapacağı kazanca delalet eder. Beyaz arabalar iş yerinde yapacağı başarılı çalışmalar sonucu büyük sürprizlerle karşılanacağına yorumlanır.

Rüyada çok sayıda araba görmek iş yaşamındaki sorunlara karşı alınacak tedbirlere işaret eder. Rüyayı sahibi maddi konuda sıkıntılar yaşıyorsa sorunların çözümü konusunda daha çok çaba sarf etmesini ifade eder. Alacağı tedbirler sonucu bu sıkıntılardan kısa sürede kurtulacağına delalet eder.

Kırmızı araba iş hayatında başarılı olmak demektir. Yapacağı başarılı çalışmalar sonucu büyük kazançlar elde edeceğini belirtir. Beklentilerinin olumlu bir şekilde sonuçlanacağına yorulur. Çok güzel gelişmelerin yakında vuku bulacağını gösterir. Uçan araba hayırlı, bereketli ve sağlıklı bir yolculuk yapacağınıza yorulur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
168 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Selçuk
Selçuk
1 ay önce

Kendi aracimin başkası tarafından kullanılarak kaza yaptığını gördüm yorumu nedir

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi