Rüyada Böğürtlen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Böğürtlen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada böğürtlen görmek, yenilik, para ve mal edinmek demektir. sahibi için hayata meydana gelecek olan güzel gelişmelere delalet eder. Böğürtlen yeni bir işe, yeni dostlara ve kar elde edilecek yeni yerlere seyahat anlamına gelir. Rüyanda görülen böğürtlen aşk hayatına ve hayırlı kısmetlere de tabir edilmektedir.


1- Rüyada Böğürtlen Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyasında böğürtlen görmenin genel anlamı, yenilik olarak ifade edilir. Rüya sahibinin yeni işlere girmesi ya da dostluklar kurması olarak tabir edilir. Kişinin hayatında yaşanacak olan bereketli kazançlar ve yeniliklerdir. Bu gelişmeler rüya sahibinin hayatına yeni bir renk getireceğine delalet eder.


2- Rüyanda Böğürtlen Yemek

Rüyada böğürtlen toplayıp yediğinizi görmek, bir evlenme yüzünden si ile diğer aile arasında yakınlık olacağına işarettir. Rüya sahibinin rüyasında böğürtlen yemesi şifa demektir. Olgunlaşmış böğürtlen yemek, evlenme yüzünden çeyiz veya ağırlık olarak para ve mal edineceğine delalet eder.

Rüya sahibinin özellikle sağlık sorunlarından kurtulacağına yorumlanır. Ayrıca iş yaşamının düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada Böğürtlen Görmek.
Rüyada Böğürtlen Görmek her daim hayırlara yorumlanmıştır.

Böğürtlen, rüya sahibinin yeni iş alanlarına yelken açması demektir. Bereketli ve kazançlı rızklar elde edeceğine işarettir. Böğürtlen görmenin yorumu, kişinin tüm kötü alışkanlıklardan arınacağı anlamına gelmektedir. Rüyada böğürtlenleri toplayıp yediğini görmesi, nimete ve evlenmeye delalet eder.


3- Rüyada Kırmızı Böğürtlen Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırmızı böğürtlen görmesi çeyiz alışverişi demektir. Kırmızı böğürtlen, kârlı bir işe ve ipekli elbiselerin çokluğuna delâlet eder. Yeni eşyalar alınacağına yorumlanır.


4- Rüyanda Böğürtlen Reçeli Görmek

Rüyalarda böğürtlen reçeli görülmesi veya yemek, rüya sahibinin yaptığı işlerinde kâr yapacağı ve kazanacağına işaret etmektedir. Evde böğürtlen reçelini yapmak ise çok mutluluk veren haber almak demektir.


5- Rüyada Böğürtlen Topladığını Görmek

Rüyanızda çilek topladığınızı görmeniz; aşk hayatınızda son derece mutlu olacağınıza ve huzurlu bir hayat yaşayacağınıza, mal varlığınızın artacağına ve mesut olacağınıza delaletle tabir olunur. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel birçok gelişmenin olacağına, aile saadetinin artacağına işaret eder.


6- Rüyada Böğürtlen Ağacı Görmek

Bir kimsenin rüyasında böğürtlen ağacını görmesi, bol kazançlı işlere işarettir. Rüynada kırmızı böğürtlen ağacını gölümesi, dinde sağlamlığa, bedende sıhhatli olmaya delalet eder. Kişinin siyah böğürtlen görmesi, mal ve menfaattir.


7- Rüyanda Böğürtlen Dikmek

Rüyanda böğürtlen diken kimse cömert ve kerim bir kimse tarafından hayır ve menfaat görür. Böğürtlen dikmek mal ve menfaat olarak tabir edilir. Diktiğiniz böğürtlen miktarı kadar kendi kazancınızdan menfaat elde edeceğinize delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
75 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi