Rüyada Bamya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bamya Görmek Ne Anlama Gelir?

da bamya görmek, varlıklı, zengin bir kimseden gelecek yardıma, işlerin güzelce yürüyeceğine delalet, bolluk ve berekete işarettir. Mevsiminde görülen bamya rızka ve kısmete, mevsimi dışında tazesini görmek üzüntüye, kurutulmuş bamya ihtimal dışı rızk, mal, para ve kısmete delalet eder.


1- Rüyada Bamya Görmenin Anlamı ve Yorumu

Bamya genel manada kısmet, rızk, para, bolluk ve berekettir. Rüyada görülen bamyanın yorumu helal mal elde etmek anlamına gelmektedir. Rüyada bamya murada ermeye, menfaat elde etmeye, iyiliksever bir kimseyle dost olacağınıza, ondan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Rüyanda bamya görmek ise uğraşınız kadar mal ve makam elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Bamya Görmek.
Her ne şekilde görülürse görülsün Rüyada Bamya Görmek ele geçecek malı ifade ederek hayırlara yorumlanmıştır.

2- Rüyanda Bamya Yemek

Rüyanda bamya yemeği yemek, artık şanslı bir döneme girdiğinizin habercisidir. Rüyada iftarda bamyayla yapılmış yemeği yemek, hayırlı ve bereketli rızka, günahların mağfiretine, akıbetin güzelliğine ve dinde salaha yorumlanır.

Rüyasında yediği bamya yemeğini hazmetmek, rüya sahibinin sanat ve işinde titiz ve çalışkan biri olduğuna delalet eder.


3- Rüyada bamya yemeği görmek

Gönül ferahlığına kavuşmaya, bamya yemeği pişirmek ise murada ermeye işarettir. Bir kimsenin rüyada ekşi olan bamya yemeği yemediğini ve Rabbine de hamt ettiğini görmesi, sevinç ve neşeye, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Fakir birinin rüyada et ile pişmiş bamyanın yemeği görmesi, zenginliğe alamettir. Pişirmek anlamında bamya yemeği yapmak; rızk, bereket ve menfaat ile tabir olunur


4- Rüyanda Bamya Toplamak

Mevsiminde bamya tarlasında bamya toplamak, kişinin umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada tarlasında taze bamyalardan toplamak, gönül ferahlığına kavuşacağınıza delalet eder.


5- Rüyada Bamya Tarlası Görmek

Rüyada görülen bamyanın tarlası evlilikle tabir edilmektedir. Evli kimseler için bu rüya söz sahibi, zengin ve varlıklı bir kimseden menfaat elde edeceğinize işarettir. Bamya tarlası aynı zamanda tarlarının büyüklüğü nispetinde elde edilecek mal ve rızkı delalet eder.


6- Rüyanda Kuru Bamyayı Görmek

Kuru bamya iyilik ve berekete işaret eder. Yenmeyecek derece kurumuş yahut bozulmuş bamya ise yaşadığınız büyük sorunları bir an evvel geride bırakmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Genel anlamda rüyada mevsiminde taze yeşil bamya görmek hayra yorumlanmaktadır. Hayırlı bir rüya olmakla birlikte rüya sahibi için mal, kazanç, bolluk ve bereket anlamına gelmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
214 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi