Rüyada Alyans Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alyans Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alyans yani nişan yüzüğü görmek bekar için evlenmeye, evli için evlada, mala, zenginliğe, isim ve şöhret bulmaya işaret eder. Rüyasında alyans yüzük gören kimse, maddi sıkıntılardan kurtulur. Alyans kimse, berekete erer, dinî hayatı düzelir. Rüyada görülen alyansın tabiri rüya sahibi için maddi manevi hayır demektir.


1- Rüyada Alyans Görmek Anlamı ve Yorumu

Alyans refah ve sevinç işaretidir. Alyans, bekâr kimseler için evliliğe, evliler için ise bir çocuğu olacağına işaret etmektedir. Rüya tabircilerine göre genel anlamda rüyada görülen alyans, gören için evliliğe işarettir. Rüyayı gören evliyse, kendisine yakın birisinin evleneceğine işaret eder.

Rüyada Alyans Görmek.
Rüyada Alyans Görmek rüya sahibi için hayırlıdır.

2- Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans taktığını gören kimse, nimet, rızka nail olur. Aynı zamanda rüya sahibi için, isim ve şöhret bulmaya yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada parmağına altın bir alyansı takmak bekâr için bir müddet sonra evlenmeye evli ise eşi ile mutluluğa yorumlanır. Alyans evlilik, evlat ve maldır.


4- Rüyada Altın Alyans Görmek

Altın alyans görmek kadın için sevgiye, itibara, süs ve güzelliğe yorumlanır. Yine rüyasında altın alyans gören kadın için hoş, zarif, güzel görünmeye ve herkes tarafından sevilip saygı görmeye işaret eder. Erkeğin altın alyans görmesi kibre, zillet, meskenete ve malıyla övünmeye delalet eder.


5- Rüyanda Alyans Bulmak

Alyans bulmak evlenip çocuk sahibi olmaya işaret eder. Bir kimsenin rüyasında alyans bulması evlada, evlenmeye, mal ve mülke delalettir.


6- Rüyanda Gümüş Alyans Takmak

Rüya sahibi için hayırlı kısmetlere yorulur. Rüyada görülen gümüş alyansın takılması huzura, refaha ve mutluluk içinde bir hayat sürmeye işarettir. Hanımı hamile olan bir erkeğin alyans görmesi, doğacak çocuğun erkek olmasına işaret eder.


7- Rüyada Başkasının Parmağında Alyans Görmek

Kadının birinin parmağında alyans görmesi mal ve zenginliğe işaretle delalet etmektedir. Yine Bekâr bir kimsenin rüyasında başkasının parmağında alyans görmesi, evleneceğine, evli olan birinin görmesi ise, bir çocuğu olacağına delalet eder. Rüyalarda herhangi bir kimsenin parmağında alyans görmek hayırlıdır.


8- Rüyanda Alyans Almak

Rüyanda alyans satın almak ta aynı alyans görmenin tabiri şekildedir.


9- Rüyanda Alyans Kaybetmek

Rüyada evli bir kadının bekar birine alyansını vermesi, kocası ile huzursuzluğa, bir kadının rüyada alyansını kaybetmesi mutsuzluğa yorumlanır.


10- Rüyanda Alyans Takıp Çıkarmak

Rüya sahibi için bazı nedenlerden dolayı yaşanacak zorlukların ardından gelecek olan mutluluğu ifade etmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
172 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi