Rüyada Yüzük Takmak Görmek

Rüyada Yüzük Takmak Görmek

da akikten yüzük takmak, bereketli nimete naiyete delalet eder. Yüzük takmak eEşe, cariyeye, çocuğa, velayete, ev veya araba satın almaya yorumlanır.

Yüzük taşının düşmesi çocuğunun rahatsızlanmasına ya da malından bir şey baybetmeye, Altın yüzük takmak kadın için süs ve güzelliğe, sevgi ve itibara, erkek için zillet ve meskenete (hor ve hakir olmaya), Demir yüzük takmak zorluk ve çitinlikiten sonra hayra nail olmaya, Fil dişinden yahut kemikten yüzük takmak kadın için iyilik ve hayra, Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanata, Yüzük bulmak evlenmeye, çocuğu olmasına, işlemeli yüzük bulmak ev, hanım, binit (hayvan veya otomobil) ... cariye gibi, daha jnce sahip olmadığı şeylere nail olmaya, Yüzük kaşının sallanması ögrev ve yetikilerinin alınmasına, Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya, emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.

Rüyada akik yüzük takmak: Salaha, takva ve dine delalettir. Elmas yüzük takmak, böyle kibirli ve mağrur biriyle
evlenmeye işarettir.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada yüzük takmak, yeni ve başarılı iş sözleşmesi anlamındadır. Evlilik yüzüğü çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşacağınız anlamına gelir.

Bekar biri için evlilik işaretidir. Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır. Yüzük rüyaları yüzüğün yapıldığı maddeye ve yüzüğün şekline göre de yorumlanır.

Yüzük takmak, yeni bir iş sözleşmesi ve başarıların habercisidir. Evlilik yüzüğü takmak ise çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle evlenmek demektir. Çirkin ve soluk renkli bir yüzük, mutsuzluk getirir.

Rüyada altın yüzük ve halka takmak, kadınlar için mala, erkekler için de düşünce ve endişe demektir.

Yakut Yüzük Takmak
Rüyada Yakut yüzük taktığını görmek, nimete nail olmaya, Sünnet-i Seniyyeye uymaya, isim ve şöhret bulmaya alâmettir.
Bekar ve evlenmek isteyen bir kişinin rüyada parmağına yakut yüzük taktığını görmesi: "Sanki onlar (birer) yakuttur, mercandır" (Rahman, 58) mealindeki âyet gereğince, mütediyyin ve güzel bir kadınla evlenmeye delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2042 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

Büşra

Büşra

1 yıl önce

Rüyamda eşim bana iki tane yüzük takiyo ben çok beğenmiyorum sonra bi bakıyorum yüzükte R harfi var onu orada baş harfi R olan birine veriyorum diğer yüzük bende kaliyo. Yorumlar mısınız?

Sakine kaya

Sakine kaya

1 yıl önce

Ruyamda annem bana tektasi pembe olan yuzuk ve baska bir kac altin verdi anlami nesir acaba

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi