Sitede 8028 kişi varhava açıkAğrıAçık16.3°C

Rüyada abide görmek ne anlama gelir?

Rüyada abide görmek; şark cihetine, sefere, yolculuğa, geçmişiyle övünmeye, kazanca ve devletle yapılacak işe işarettir. Rüyada görülen abide tarihi bir eser ise başarılı...

Rüyada abide görmek ne anlama gelir?

Rüyada abide görmek; şark cihetine, sefere, yolculuğa, geçmişiyle övünmeye, kazanca ve devletle yapılacak işe işarettir. Rüyada görülen Abide tarihi bir eser ise başarılı ve kalıcı işler yapacağına işaret eder. Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir.

Rüyada Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak memleketinde isim yapar ve ünlü biri olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun, mutlu ve huzurlu bir hayat sürecegine delildir.

Rüyasında daha önce hiç görmediği, hiç bilmediği bir abiyeyi görmek uzun bir yolculuğa, seyahate işaret eder. Rüyanızda önemli önceden bilinen abideleri görmek ise çok parlak iş teklifleriyle karşılaşacağınıza ve başarı üstüne başarı göstereceğiniz anlamına gelir.

Bilinen bir abideyi görmek geçmişiyle öğünmeye, daha önce görmediği abideyi görmek seyahate, abidenin onarıldığını görmek batıl şeylerin rağbet bulmasına, abidenin mevcut halinin tahribata uğraması meydana gelecek değişikliklere yorumlanır.

Abide hayırlı rüyalardandır, iyiye yorulur, kısmettir. Abidenin karşısında durmak kısmetli bir sürece girmeye tabir edilir. Abideye bakmak çok önemli birinden gelecek yardıma işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1 kişi puan verdi. Ortalama puan: 10
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi