Sitede 5451 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR27°C

Rüyada Yaralanmak Görmek

Rüyada Yaralanmak Görmek

Bir kimse Rüyada bedenini yaralanmis görse, çalismasi ile eline geçecek mala isarettir.

Eger sag elinin yaralandigini görse, erkeklerden kendisine yakin olanlardan, sol eli yarali ise kadin akrabalari tarafindan istifade edecegi mala isarettir.

Sol ayagin yaralanmasi, o kimsenin ekin ve ziraat vasitasi ile elde edecegi maldir. Eger yara ökçesinde ise, çocugu tarafindan nail olacagi mala isarettir.

Kendisinin yaralandigini, halbuki yarasindan kan akmadigini gören kimse, kendisine ait olan fazilet ve meziyete yaklasmistir. Yaralansa o yarasindan da kan aksa, eline mal geçer ve o malin eseri o kimsede belli olur.

Sol elinin yaralandigini görse o kimsenin askeri fazlalasir ve iki misline çikar.

Sag elinin yaralandigini görse, elinde bulunan sey, mal ve mülkü fazialasir ve iki misline çikar.

Bedeninden yaralandigini görenin mali fazlalasir ve iki misline çikar.

Bacagindan yaralandigini görenin asiret ve kabilesi çok olur. Baldirindan yaralandigini görenin ömrü kat kat ziyadelesir. iki ayaklarindan yaralandigini görse onun memleketinde sebati, devami ve saltanati uzun olur. Bir kimseyi rüyada diger birisi yaralasa, yaralayan kimse digerine musallat olur ve ona hakki teblig etmeye çalisir.

Yaralandigi yaradan kan çiksa, yaralayan günahkar olur ve yaralanan kimse sevaba nail olur. Bir kimse rüyada bir kafiri yaraladigini ve kan akittigini görse, o kimse, kendisine düsmanligi asikare olan bir kimse üzerine musallat olur ve ona hak söz söyler.

Bir kimse birisini yaralasa ve kan çikmasa, yaralanan adam hakkinda cevap veremeyecegi dogru bir söz söyler. Biçak veya demirden bir seyle birisini yaraladigini gören kimse, digerinin kötülüklerim izhar ve onda asla hayir olmadigina isarettir. Bir kimsenin karninda yaralandigini görse, çocugu ve çocugunun çocugu tarafindan kendisine mal isabet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
61 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi