Rüyada Bıçaklanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bıçaklanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bıçaklanmak kalp krizinin habercisidir. Kalp krizi geçiren hastaların %90ı hemen öncesinde larında kendilerinin bıçaklandığını görmüşlerdir. Rüyada bıçaklandığını görmek kendi işinde yahut çalışacağı işlerde yapacağı çalışmayla eline geçecek mala işaret eder.


1- Rüyada Bıçaklanmanın Anlamı ve Yorumu

Bir kimse rüyada bıçaklandığını görse, çalışması ile eline geçecek mala işarettir. Rüyada sağ elinden bıçaklanmak, erkeklerden kendisine yakın olanlardan, sol eli yaralı ise kadın ları tarafından istifade edeceği mala işarettir.

Bıçakla sol ayağın yaralanması, o kimsenin ekin ve ziraat vasıtası ile elde edeceği maldır. Eğer yara ökçesinde ise, çocuğu tarafından nail olacağı mala işarettir. Kendisinin bıçakla yaralandığını, halbuki yarasından kan akmadığını gören kimse, kendisine ait olan fazilet ve meziyete yaklaşmıştır. Bıçakla yaralansa o yarasından da kan aksa, eline mal geçer ve o malın eseri o kimsede belli olur.


2- Rüyada Sol Elinden Bıçaklanmak

Sol elinin yaralandığını görse o kimsenin askeri fazlalaşır ve iki misline çıkar. Sağ elinin yaralandığını görse, elinde bulunan şey, mal ve mülkü fazlalaşır ve iki misline çıkar.


3- Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Bir kimse rüyasında bıçaklandığını görse, bıçaklayan kimse diğerine musallat olur ve ona hakkı tebliğ etmeye çalışır. Bıçaklanan yerin yarasından kan çıksa, yaralayan kişi günahkar olur ve bıçaklanan kimse sevaba nail olur. Bir kimsenin karnında yaralandığını görse, çocuğu ve çocuğunun çocuğu tarafından kendisine mal isabet eder.


4- Rüyada Bedenden Bıçaklanmak

Bedeninden bıçakla yaralandığını görenin malı fazlalaşır ve iki misline çıkar. Bacağından yaralandığını görenin aşiret ve kabilesi çok olur. Baldırından bıçaklandığını görenin ömrü kat kat ziyadeleşir. İki ayaklarından bıçaklandığını görse onun memleketinde sebatı, devamı ve saltanatı uzun olur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
383 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi