Milliyet Mimarlık Dergisi sektörün nabzını tutmaya devam ediyor
Magazin

Milliyet Mimarlık Dergisi sektörün nabzını tutmaya devam ediyor

Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan ve mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyen ve öğrenciler için önemli bir buluşma noktası haline gelen Milliyet Mimarlık Dergisi’nin ikinci sayısı 28 Şubat Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte okurlarla buluşuyor.

Her bir sayısı çağdaş mimari sektörü için almanak niteliği taşıyan Milliyet Mimarlık Dergisi ikinci sayısında yine dopdolu bir içerik yer alıyor.


Türkiye ve dünyadaki önemli mimari gelişmeler, restorasyonlar, söyleşi ve sektör haberlerini içeren Milliyet Mimarlık ikinci sayısında ünlü mimar Severine Tatengelo röportajından, Çanakkale Seddülbahir Kalesi Restorasyonu'na, Beylikdüzü Kültür Merkezi'nin mimari incelemesinden, "Pandemide Kentten Kırsala Göç" gibi konuların işlendiği dosya haberleri mercek altına alınıyor.


Her ayın dördüncü Pazar günü Milliyet Gazetesi ile dağıtılan ve Türkiye yanı sıra tüm dünyanın mimarlık, tasarım, kent ve kültür atmosferinden tartışmaya değer örneklerle toplumun her kesimini kucaklayan Milliyet Mimarlık Dergisi sayfalarında okurlarını bekliyor.


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca ve Türkiye'nin dört bir yanından Magazin haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir