Bitlis Yaşam

Kaymakam ve belediye başkanından bayram ziyaretleri

Bitlis'in Güroymak Kaymakamı Mehmet Zahid Uzun ve Belediye Başkanı Eşref Mutlu, Kurban Bayramı dolayısıyla polis ve jandarma teşkilatlarıyla şehitliği ziyaret etti.

Bitlis'in Güroymak Kaymakamı Mehmet Zahid Uzun ve Belediye Başkanı Eşref Mutlu, Kurban Bayramı dolayısıyla polis ve jandarma teşkilatlarıyla şehitliği ziyaret etti.

Bitlis: Kaymakam Mehmet Zahid Uzun ile Belediye Başkanı Eşref Mutlu, bayram vesilesiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, görev başındaki personelin bayramını kutladı. Ziyaret sırasında Kaymakam Uzun ile Belediye Başkanı Mutlu, emniyet ve jandarma personeliyle sohbet ederek onların bayramını tebrik etti. Emniyet ve jandarma personeli de bu anlamlı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kaymak Mehmet Zahid Uzun, bayram süresince kentteki huzur ve güvenliğin sağlanması için görev yapan tüm emniyet ve jandarma personeline teşekkürlerini ileterek, onların ve ailelerinin bayramını kutladı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bitlis, Güroymak, Jandarma, Kurban Bayramı, Polis, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir