Hasan Akbulut

En son Hasan Akbulut haberleri anında burada. Son dakika Hasan Akbulut haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Hasan Akbulut
Hasan Akbulut

Keban Kaymakamı Hasan Akbulut Kimdir? Erzincanlı olup 1988 yılında Erzincan'ın Çayırlı ilçesinde doğdu. Orta öğrenimini Çayırlı-Çaykent, Lise Öğrenimim İstanbul Nişantaşı Nuri Akın Lisesinde tamamladı. Lisans Eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.

Hasan Akbulut 2015 yılında Çanakkale Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam refikliği stajını sırasıyla Balıkesir-Ayvalık ve Yalova-Aslanapa ilçelerinde tamamladı. Mülkiye Teftiş Stajını İstanbul'da tamamladıktan sonra Kütahya Aslanapa ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. Yabancı dil eğitimi kapsamında İngıltere-Portsmouth'da bulundu.

2017 Şubat ayında düzenlenen İçişleri Bakanlığı Kaymakamlık Kursunu başarıyla tamamlayarak Burdur İli Ağlasun İlçesi Kaymakamlığı ve Çanakçı Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. Kaymakam Hasan Akbulut 14.07.2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile atanmış olduğu Yozgat Vali Yardımcılığı görevini yürüttü. İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 16.11.2020 tarihli Onayı ile Keban Kaymakamı olarak geçici görevlendirilen Akbulut 30.11.2020 tarihinde Keban'da ki görevine başladı. Kaymakam Akbulut evlidir.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Diğer Haberler

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?

İçeriğin sonu

Yüklenecek başka sayfa yok