Erzurum Yaşam

Gelenekselleşen bayram kutlaması

Aras Elektrik, geleneksel bayramlaşma etkinliğiyle, Kurban Bayramı sonrası çalışanlarıyla bir araya geldi.

Aras Elektrik, geleneksel bayramlaşma etkinliğiyle, Kurban Bayramı sonrası çalışanlarıyla bir araya geldi.

Erzurum - Şirket, her yıl düzenlediği bu özel buluşmada, çalışanlarını bir araya getirerek birlik ve beraberlik duygularını pekiştiriyor. Bayramlaşma etkinliği, Aras Elektrik ailesinin bir parçası olan herkes için önemli bir sosyal etkinlik olarak kabul ediliyor.

Genel Müdürlük'te gerçekleşen bayramlaşma organizasyonu renkli bir atmosferde geçti. Genel Müdür, birim yöneticileri ve çalışanların bir araya gelerek bayram sevincini paylaştığı kutlamada, Genel Müdür Fikret Akbaş, Şirketin değerlerini ve bu tür etkinliklerin motivasyonu artırdığının önemini vurgulayan bir konuşma yaptı.

Genel Müdür Fikret Akbaş: "Sizinle bir arada olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Bu tür etkinlikler, sadece iş hayatımızı değil, aynı zamanda sosyal bir çevre oluşturarak motivasyonumuzu da artırıyor, çalışanlar arasındaki dayanışma ve iş birliğini güçlendirerek kurumsal kültürün zenginleşmesini sağlıyor. Gelecek yıllarda da inşallah yine sizlerle birlikte kutlamalar yapmayı umuyorum." dedi.

Akbaş'ın konuşmasının ardından, personel fuaye alanında sohbet ederek programa devam etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Fikret Akbaş, Kurban Bayramı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir