Erzurum Yaşam

Erzurum'da bir ayda bin 354 metruk binada arama

Erzurum polisi, Haziran ayı içinde yaptığı denetimlerde 153 bin 933 şahsa ve 31 bin 936 aracı sorguladı

Erzurum polisi, Haziran ayı içinde yaptığı denetimlerde 153 bin 933 şahsa ve 31 bin 936 aracı sorguladı

Erzurum - 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Erzurum Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı birimlerce yürütülen denetim ve faaliyetler kapsamında; 153 bin 933 şahsa yönelik GBT uygulaması yapıldı. 31 bin 936 araç denetlendi, 936 araca cezai işlem uygulandı. Umuma açık 901 iş yeri denetlendi. Park ve bahçelerde bin 718, metruk binalarda bin 354 denetim gerçekleştirildi. Aranan 158 şahıs yakalanarak adli makamlara teslim edildi. 29 narkotik madde operasyonunda 65009,94 gram narkotik madde ve bin 416 adet narkotik hap ele geçirildi. 13'ü kurusıkı, 18 tabanca, 5 av tüfeği, 336 fişek ve 44 bıçak ele geçirildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Operasyon, Polis gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir