Ertuğrul Avcı

Son dakika Ertuğrul Avcı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ve yeni güncel Ertuğrul Avcı haberleri anında bu sayfada bulunmaktadır.

Ertuğrul Avcı
Ertuğrul Avcı

Varto Kaymakamı Ertuğrul Avcı kimdir? Balıkesir doğumlu olup 1984 yılında Balıkesir' de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Balıkesir'de tamamladı. Kaymakam Avcı 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Ertuğrul Avcı 15.02.2010 tarihinde Balıkesir Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

Kaymakam adaylığı süresince ilk önce, İl Valilik Stajını Balıkesir'de tamamlamıştır. Teftiş Stajını Kırklareli, Refiklik Stajını Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesinde tamamladı. Aynı zamanda Amasya-Hamamözü, Ordu- Gürgentepe ve Balıkesir-Manyas İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulunmuştur. Kaymakam Avcı ayrıca bir yıllık yurtdışı Stajını Fransa'nın Paris şehrinde tamamladı.

Fransa'da çeşitli kurum ve kuruluşlarda katılmış olduğu staj programlarıyla ülkenin idari ve sosyal yapısı hakkında bilgi sahibi oldu. Aynı zamanda İngilizce ve Fransızca bilmektedir. 14.08.2013-16.12.2016 tarihleri arasında Eskişehir'in Seyitgazi İlçesi Kaymakamı olarak görev yapmıştır. 19.12.2016 -07.08.2019 tarihleri arasında Kaymakam Ertuğrul Avcı Musabeyli Kaymakamlığı görevini tamamlamıştır. 2019/268 sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi ile şu anda Muş -Varto ilçe kaymakamlığına resmen atanmıştır.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Diğer Haberler

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?