Cihan Kıvanç

Cihan Kıvanç haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Cihan Kıvanç'ın en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Cihan Kıvanç

Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Kıvanç kimdir? Erzurumlu olup 1978 yılında Erzurum'da doğdu. 2002 yılında Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Cihan Kıvanç, Hınıs Atatürk İlköğretim Okulu ve Şair Nef´i İlköğretim Okulunda öğretmenlik yaptı. Ayrıca 2009 yılında Hilalkent Anadolu Lisesine Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Tümünü Göster

Kıvanç 2012-2013 yıllarında Pasinler Ortaokulu Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Şube Müdürü olarak Köprüköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmaştır. 2015 yılı Temmuz ayında Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanmıştır. 2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak atandı. Son olarak 2019 yılında Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Kıvanç, evli iki çocuk babasıdır.