Erzurum Yaşam

Aras EDAŞ'tan bir başarı daha

Doğu'da zorlu iklim koşullarına rağmen yenilikçi çözümler ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet veren Aras Elektrik bölgesinde bulunan iller, müşteri memnuniyeti sıralamasında ilk 3'te yer alıyor.

Doğu'da zorlu iklim koşullarına rağmen yenilikçi çözümler ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet veren Aras Elektrik bölgesinde bulunan iller, müşteri memnuniyeti sıralamasında ilk 3'te yer alıyor.

Erzurum - En Yüksek Memnuniyet Oranına Sahip İllerden 2'si Aras EDAŞ'tan

Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Iğdır ve Kars olmak üzere 7 ilde hizmet veren Aras Elektrik, müşteri memnuniyeti odaklı misyonu ile başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2024 Mayıs ayı (TEDAŞ tarafından yaptırılan ALO 186 Çağrı Merkezi Memnuniyet Anketi) sonuçlarına göre memnuniyeti en yüksek 3 il arasında Kars ve Erzincan yer alıyor. Türkiye ortalama endeksi 56,4 olan Elektrik Dağıtım Şirketleri Çağrı Merkezi Memnuniyeti araştırmasında 77,8 oranla Erzincan 2.; 76,5 oranla da Kars 3. oldu. Türkiye ortalamasının üstünde olan Aras EDAŞ, emin adımlarla yükselmeye devam ediyor.

Memnuniyet odaklı çalışmalarda belirgin bir artış kaydettiklerini belirten Genel Müdür Fikret Akbaş: "Memnuniyet oranındaki yükselişimizin arkasında, müşteri geri bildirimlerine hızlı yanıt verme, sorunlara çözüm odaklı yaklaşma ve sürekli iyileştirme çabaları gibi faktörler oldukça etkili. Ayrıca, teknolojik alt yapımızdaki güçlendirilmeler ve çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimler de bu başarıda önemli rol oynuyor. Tüm bunlar bir araya gelince de müşterilerimizin beklentilerini doğru anlıyor ve karşılamak için düzenli olarak geri bildirimleri değerlendiriyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile her dönem fark oluşturuyor, bu hizmeti daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum." dedi.

Genel Memnuniyet Ortalaması, Türkiye Ortalamasının Üzerinde

Akbaş: "Geniş müşteri portföyümüzü etkin bir şekilde yöneterek kesintisiz enerji hizmeti sunuyoruz. Sorumluluk alanımızdaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetlerini artırmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın da karşılığını çeşitli anketlerde görüyoruz. Şirketimizin Mayıs Ayı Genel Memnuniyet ortalamasının, Türkiye ortalamasının üzerinde olmasının yanı sıra illerimizin zirvede olduğunu görmek de bizi ayrıca mutlu etti." ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ardahan, Çağrı Merkezi, Erzincan, Erzurum, Fikret Akbaş, Iğdır, Kars, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir