Ankara-Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi, Ardahan'da gazetecilerle buluştu

Ardahan
Ankara-Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi, Ardahan'da gazetecilerle buluştu

ARDAHAN - Ankara-Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi, Ardahan'da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Şimdi, kent merkezindeki kafede buluştuğu gazetecilere yaptığı açıklamada, Ankara'da Ardahan'ı en iyi şekilde temsil etmek istediklerini söyledi.

Ardahan'ın Ankara başta olmak üzere diğer illerde de daha iyi tanıtılması çabasında olduklarını belirten Şimdi, "Aralık ayında Ankara'da Ardahan'ı tanıtmak için program planlıyoruz. Bu planlamayı yaparken, diğer illerdeki Ardahanlıları Ankara'da buluşturmak istiyoruz. Daha güçlü bir birliktelikle Ardahan'ı tanıtmanın daha iyi olacağını düşünüyoruz." dedi.

Şimdi, başta basın mensupları olmak üzere her Ardahanlıdan tanıtım günleri için destek beklediklerini sözlerine ekledi.Kaynak:AA

Ankara-Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi, Ardahan'da gazetecilerle buluştu1

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ardahan haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ardahan Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Ankara-Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı, Ardahan, Ergüder Şimdi.

Yorum Ekle