Ardahan Çevre

Engelli gençler ormanı temizledi

Ardahan'da zihinsel engelli gençler, Çamlıçatak ormanlık alanında temizlik yaptı.

Ardahan'da zihinsel engelli gençler, Çamlıçatak ormanlık alanında temizlik yaptı.

Ardahan

Temiz Doğa İçin Engel Yoktur

projesi kapsamında, engelliler, ellerine geçirdikleri eldivenle mesire alanındaki çöpleri siyah poşetlere koydu. Daha sonra bunları çöp bidonlarına atan engelli gençler, bu davranışlarıyla takdir topladı.

Ardahan Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Çetinkaya ve engelsiz yaşam merkezi kuruluş müdürü Bekir Tancının da katıldığı etkinlikte, engelli bireyler çevre kirliliğine dikkat çekmek için bir araya geldi. Engelli bireyler çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla sosyal sorumluluk projesine imza attı. Duyarlı gençler, çevreyi temizleyerek farkındalık oluşturdu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Çatak gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir