Ardahan Yaşam

Çıldır Müftüsünden vefa ziyareti

Çıldır İlçe Müftüsü Abdullah Doğan ilçenin en yaşlısı olarak bilinen Ziyaettin Aygün'ü evinde ziyaret etti.

Çıldır İlçe Müftüsü Abdullah Doğan ilçenin en yaşlısı olarak bilinen Ziyaettin Aygün'ü evinde ziyaret etti.

Ardahan - Çıldır İlçe Müftüsünün ziyaretinden son derece mutlu olan Ziyaettin Aygün Filistine bağış yaptı. Çıldır Müftüsü Abdullah Doğan bu duyarlı davranışından dolayı Ziyaettin Aygün'e teşekkür ederek bağış makbuzunu takdim etti.

İlçe Müftüsü Abdullah Doğan yapmış olduğu açıklamada "Diyanet İşleri Başkanlığı personeli olarak bizler, hastaları, yaşlıları, kimsesizleri ziyaret ederek onlara moral ve motivasyon veriyor, bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soruyor ve dualarını alıyoruz. Onlar da yapmış olduğumuz bu ziyaretlerden ziyadesiyle memnun oluyorlar. Büyüklerimizin gönüllerine dokunmak bizleri de memnun ediyor. Bu vesile ile Ziyaettin Aygün dedemizi ziyaret ederek duasını aldık. Filistine bağış için TDV Çıldır Şubesini tercih ettiği için kendisine teşekkür ettik. Rabbim kendisine hayırlı bir ömür nasip eylesin." ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Çıldır, Diyanet İşleri Başkanlığı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir