Erzurum Yaşam

Altundağ Malatya'ya genel sekreter olarak atandı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin başarılı bürokratlarından Genel Sekreter Yardımcısı Murat Altundağ, Malatya Büyükşehir Belediyesi'ne Genel Sekreter olarak atandı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin başarılı bürokratlarından Genel Sekreter Yardımcısı Murat Altundağ, Malatya Büyükşehir Belediyesi'ne Genel Sekreter olarak atandı.

Erzurum - Görev süresi boyunca kentsel dönüşüm, arazi yönetimi, şehir planlama, iklim değişikliği ve deprem konularında bilimsel çalışmaların yanı sıra fiziksel anlamda da birçok projeye imza atan Altundağ, Büyükşehir'de dolu dolu 8 yıl geçirdi. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Altundağ, "Yerel yönetimlerin duayen ismi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen Beyefendi ile birlikte muhteşem bir dönem geçirdim. Sayın Başkanımızın tecrübeleri daima bize ilham kaynağı oldu. Kendisine ve tüm çalışma arkadaşlarıma bana verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum. Yıllardır edindiğim tecrübe ve birikimi asrın felaketinde büyük bir yara alan doğduğum şehrim, memleketim Malatya'nın yeniden ihya ve inşasında kullanacağım" dedi. Bu arada Malatyalı başarılı bürokratın Malatya'ya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak atanması ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er'in ekibinde yer alması kentte de büyük bir memnuniyet uyandırdı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Deprem, Erzurum, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Malatya, Malatya Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Sekmen gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir