AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz'den ilçe kongreleri açıklaması

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, 22 Şubat'tan itibariyle ilçe kongrelerine başlayacaklarını ve kongrelerle siyasete yeni yüzlerin kazandırılması amaçladığını söyledi.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz'den ilçe kongreleri açıklaması

AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, 22 Şubat'tan itibariyle ilçe kongrelerine başlayacaklarını ve kongrelerle siyasete yeni yüzlerin kazandırılması amaçladığını söyledi.

Öz, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 22 Şubat itibariyle başlayacakları ilçe kongrelerin ilk başta 6 ilçede yapılacağının belirtti.

Hedeflerinin Erzurum siyasetini canlı tutmak olduğunu ifade eden Öz, "Amacımız siyasete yeni yüzleri kazandırmak, zaman zaman 'deki siyasetin önünü açmak ve bölgedeki siyaset dinamizmine ayak uydurmaktır." dedi.

Öz, AK Partinin "Her şey Türkiye için" anlayışıyla yola çıktığını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Partimizin anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlayışımızın içini doldurabilmek için toplumumuzun değerlerini siyasete kazandırmak arzusundayız ve kongrelerimizi bu mantıkla değerlendiriyoruz. Bizim partide eski, yeni olmaz herkes bu partinin değeridir. Eski olarak nitelendirdiğimiz arkadaşlarımızın tecrübelerinden faydalanıyoruz. Erzurum siyaseti de eski ile yeni kenetlenmiştir ve önümüzdeki bu zor dönemi aşmak için elinden geleni yapacaktır."

Toplantıya, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı , Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar ile Aziziye Belediye Başkanı da katıldı.

Kaynak: AA

Editörün Seçtikleri

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi yeni açılan 15 bölüme ilk kez öğrenci alacak

Ağrı Valisi Varol Diyadin kaplıcalarını inceledi

Ağrı Valisi Varol, Belediye Başkanı Sayan'ı ziyaret etti

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Yorum Ekle