AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi'den Patnoslulara doğalgaz müjdesi

Ağrı
AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi'den Patnoslulara doğalgaz müjdesi

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Patnos ilçesinde doğalgaz ana boru hattı çalışmalarının kasım ayında tamamlanarak ilk doğalgaz meşalesinin yakılacağı müjdesini verdi.

Çelebi, Patnos ilçesinde Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan ve yapımı devam eden doğalgaz ana boru hattı çalışmalarını inceledi.

Çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alan Çelebi, gazetecilere yaptığı açıklamada, doğalgaz ana boru hattı çalışmalarının kasım ayında tamamlanacağını söyledi.

Patnosluların doğalgaz müjdesini uzun yıllardır beklediğini ifade eden Çelebi, şunları kaydetti:

"Sürecini takip ettiğimiz doğalgazın ilçemize getirilmesi konusunda son aşamaya geldik. AKSA Doğalgaz Dağıtım Şirketince yapılacak doğalgaz altyapı çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlanacak ve gelecek yıl ilkbaharda doğalgaz arzını ilçe halkımıza sunacağız. İnşallah doğalgaz konforunu ilçemize böylece kazandırmış olacağız. Bu zamana kadar yaptığımız tüm çalışma ve projelerde her zaman yanımızda olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve ilçemizin doğalgaza kavuşmasında desteklerinden dolayı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez'e şükranlarımı sunuyorum."Kaynak:AA

Milletvekili Parti müjdesi doğalgaz Çelebi'den AK Patnoslulara Ağrı 1

Ağrı Milletvekili Patnoslulara doğalgaz AK Parti Çelebi'den müjdesi 2

doğalgaz müjdesi Patnoslulara Parti AK Milletvekili Ağrı Çelebi'den 3

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Ağrı, doğalgaz, müjde.

Yorum Ekle