Zorlu hava şartlarına Kinetix’le meydan okuyun!

Zorlu hava şartlarına Kinetix’le meydan okuyun!

Karlı zeminde adımlarınızı daha güvenli ve daha konforlu atmanızı sağlayan soğuk havaların olmazsa olması Kinetix Kar Botları ile bu kış da sıcacık geçecek.

Kinetix’in kaymaz tabanlı, su geçirmeyen ve rengârenk kar botu modelleri, kış tatillerine de gündelik kullanıma da mükemmel şekilde eşlik edecek!

Zorlu hava şartlarına göre tasarlanan Kinetix kar botu modelleri şık ve tarz tasarımları ile göz doldururken, kar yürüyüşlerinde ekstra güven ve konfor sağlıyor. Karlı ve yağışlı havalarda hayatı kolaylaştıran Kinetix kar botları; klasik modellerinin yanı sıra farklı renk detaylarıyla da kış kombinleri için çok sayıda alternatif sunuyor.

Kinetix'in her yaşa ve zevke hitap eden kar botu modelleri; günlük kullanımdan kış tatillerine kadar her ana kusursuz bir şekilde eşlik ediyor. Yüksek tabanlı kar botu seçenekleri kalın yapıları sayesinde ayakların yere temas etmesini engelleyerek ultra bir konfor sağlıyor. Sağlam kumaştan üretilen üst tabaka, kar ve yağmur suyunun içeriye girmesini engelleyerek ayakları sıcacık tutuyor.

Kinetix'in kadınlar ve erkekler için üretilen kahve tonlardaki kar botları, tırtıklı ve kaymaz taban yapıları sayesinde sağlam bir tutuş ve konforlu adımlar vadediyor. Çocuklara özel, pembe ve mavi tonlardaki cırt cırt, bağcık gibi detaylarla hareketlendirilmiş ürünler ise hem çocukların dinamik adımlarına güven katıyor hem de rengârenk seçenekleri ile her kombinle bütünleşiyor.

Kinetix Kar Botu Koleksiyonu'nu ve daha fazlasını tüm FLO mağazalarında, www.flo.com.tr web sitesinde ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz...

Yorum Ekle