Van Yaşam

Yıldırım düşmesi sonucu şehit olan güvenlik korucusu gözyaşları arasında toprağa verildi

Van'ın Çatak ilçesinde yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybeden güvenlik korucusu Çetin Şeylan, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Van'ın Çatak ilçesinde yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybeden güvenlik korucusu Çetin Şeylan, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Van: Çatak ilçesinde dün 17.30 sıralarında Belbukan Kalekol Üs Bölgesi'ne yıldırım düştü. O sırada üs bölgesinde görevli olan güvenlik korucusu Çetin Şeylan (37) yıldırım düşmesi sonucu şehit oldu. Şehit olan 3 çocuk babası güvenlik korucusu Şeylan için bugün cenaze töreni düzenlendi.

Güvenlik korucusu Şeylan'ın Türk bayrağına sarılı naaşı, öğle saatlerinde Şabaniye Müşerref Camii'ne getirilerek özgeçmişi okundu. İl Müftüsü Mehmet Sırrı Şık tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Şeylan'ın naaşı, defnedilmek üzere Şabaniye Mezarlığı'na götürüldü. Şehidin cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenaze törenine Van Valisi Ozan Balcı, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Aykut Tanrıverdi, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Adem Şen, İl Emniyet Müdürü Murat Mutlu, kurum amirleri, askeri erkan, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Aykut Tanrıverdi, Çatak, Jandarma, Kale, Mehmet Sırrı Şık, Ozan Balcı, Şehit, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir