Erzurum Asayiş

Yaşlı kadının başına gelmeyen kalmadı

Erzurum'un en işlek caddesinde su almak için kaldırıma poşetini bırakan yaşlı kadının başına gelmedik kalmadı.

Erzurum'un en işlek caddesinde su almak için kaldırıma poşetini bırakan yaşlı kadının başına gelmedik kalmadı.

Erzurum - Erzurum'un Yakutiye ilçesi Cumhuriyet Caddesi'nde yürürken yorulan ve su almak için birkaç dakikalığına elindeki poşeti kaldırımın ortaya yerine bırakan kadın hayatının şokunu yaşadı. Su almak için az ilerdeki büfeye giden yaşlı kadın döndüğünde poşetini bıraktığı yerde bulamadı. Panik bir şekilde sağa sola bakan kadının imdadına çevredeki esnaf yetişti ve polise ihbarda bulundu. Olayın gerçek yüzü ise çevredeki güvenlik kameraları izlendiğinde ortaya çıktı.

Kameralarda su almak için poşetini kaldırımın orta yerine koyan kadının başına gelenler dakika dakika kaydedildi. Görüntülerde yaşlı kadının poşetini mağazada çıkan iki kadının aldığı ve sakin bir şekilde kalabalığa karıştığı ortaya çıktı. Bu arada ihbar üzerine olay yerine polis geldi. Görüntülerin devamında ise yaşlı kadının yorgun ve panik halinde cadde üzerindeki gözlükçünün standına çarparak yere yıktığı ve bir yanda da yere serpilen gözlükleri toplamaya çalıştığı görüldü.

Polis olayla ilgili inceleme ve araştırmasını sürdürüyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Cumhuriyet Caddesi, Erzurum, Polis, Yakutiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir