Erzurum Yaşam

Vali'den Oltulu ozana vefa

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Halk Ozanı Yıldırım Coşkunlı'nın evine konuk oldu.

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Halk Ozanı Yıldırım Coşkunlı'nın evine konuk oldu.

Erzurum - Daha önce Vali Mustafa Çiftçi'yi makamında ziyaret eden Oltulu Halk Ozanı Yıldırım Coşkunlı, Vali Çiftçiyi Oltu'daki evinde çay içmeye davet etti. Vali Çiftçi bu daveti geri çevirmedi. Halk ozanı Yıldırım Coşkunlı, Vali Çiftçi ve Oltu Kaymakamlığı'na vekalet eden Narman Kaymakamı Aziz Oğuz Alemdaroğlu'na dörtlükle "hoş geldin" dedi. Daha sonra Vali Çiftçi ile halk ozanı Yıldırım Coşkunlı arasında samimi sohbet gerçekleşti ve ziyaretin son bölümünde kendi yazdığı türküyü Vali Çiftçi'ye için okudu. Halk Ozanı Yıldırım Çoşkunlı, Vali Çiftçi'nin nazik ziyaretinden çok mutlu olduğunu belirtti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Narman, Oltu Kaymakamlığı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir