Bitlis Yaşam

Vali Çağatay'dan TATSO Başkanı Adabağ'a "tebrik" ziyareti

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, yapılan seçim sonucunda yeniden Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanlığına seçilerek güven tazeleyen Bilal Adabağ'a "tebrik" ziyaretinde bulundu.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, yapılan seçim sonucunda yeniden Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanlığına seçilerek güven tazeleyen Bilal Adabağ'a "tebrik" ziyaretinde bulundu.

Bitlis: Beraberindeki Tatvan Kaymakamı Dr. Remzi Demir, Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Ersin Tütüncü ve Tatvan Müftüsü Zahit Demirel ile birlikte TATSO'yu ziyaret eden Vali Çağatay, TATSO Başkanı Adabağ ve yönetimiyle bir araya geldi. Ziyaret vesilesiyle güven tazeleyen TATSO Başkanı Adabağ ve yönetimine tebriklerini ileten Vali Çağatay, yine dönem için başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TATSO Başkanı Bilal Adabağ ise, iyi dilek ve temennilerden ötürü Vali Çağatay ve beraberindekilere teşekkürlerini iletti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Bilal Adabağ, Bitlis, Oktay Çağatay, Remzi Demir, Tatvan, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası, Van Ticaret ve Sanayi Odası gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir