Tunceli Güncel

Tunceli'de 2 kamyonun karıştığı kazada 1 kişi yaralandı

TUNCELİ - Tunceli'de, Karayolları Şube Şefliğine ait 2 kamyonun karıştığı kazada 1 kişi yaralandı.

TUNCELİ - Tunceli'de, Karayolları Şube Şefliğine ait 2 kamyonun karıştığı kazada 1 kişi yaralandı.

E.Ö'nün kullandığı 23 HH 772 plakalı kamyon, Tunceli-Ovacık kara yolunun Celal Doğan Parkı mevkisinde aynı yönde seyreden Z.E yönetimindeki 23 ADL 431 plakalı kamyona çarptı.

İhbar üzerine olay yerine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Kazada yaralanan E.Ö. sağlık ekiplerince Tunceli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bir süre trafiğe kapanan kara yolu ise araçların çekilmesiyle yeniden ulaşıma açıldı.

Tunceli’de 2 kamyonun karıştığı kazada 1 kişi yaralandı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AFAD, Kamyon, Ovacık, Polis, Tunceli, Tunceli Devlet Hastanesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir