Ağrı Güncel

Trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Ağrı'da toprağa verildi

AĞRI - Kırıkkale'de otomobilin devrilmesi sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden polis memuru Muhammed Şirin Yazıcı, memleketi Ağrı'da son yolculuğuna uğurlandı.

Ağrı - Kırıkkale'de otomobilin devrilmesi sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden polis memuru Muhammed Şirin Yazıcı, memleketi Ağrı'da son yolculuğuna uğurlandı.

Kırıkkale'den cenazesi Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine getirilen Yazıcı için İbrahim Halil Kaya Camisi'nde cuma namazı sonrası tören düzenlendi.

Burada kılınan cenaze namazının ardından Yazıcı'nın Türk bayrağına sarılı naaşı, Esentepe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Törene, Yazıcı'nın yakınları, İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Eleşkirt Belediye Başkanı Ramazan Yakut ve ilçe protokolü katıldı.

Kırıkkale'nin merkeze bağlı Hacılar beldesinde dün kontrolden çıkarak yol kenarına devrilen otomobildeki 3 polis memuru yaralanmış, hastaneye kaldırılan yaralı polislerden Muhammed Şirin Yazıcı hayatını kaybetmişti.

memuru verildi kazasında Ağrı
verildi kazasında Trafik toprağa Ağrı
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Abdulhalik Karabulut, Ağrı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Belediye, Eleşkirt, Otomobil, Polis, Ramazan Yakut, Rektör, Trafik Kazası, Yılmaz İpar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir