Tatvan'da araçlar ücretsiz dezenfekte ediliyor

Tatvan Belediyesi, Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında kurduğu dezenfekte istasyonunda toplu taşıma, kamu kurumlarına ait araçlar, taksiler ve özel araçları dezenfekte ediyor.

Tatvan'da araçlar ücretsiz dezenfekte ediliyor

Belediyesi, Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında kurduğu dezenfekte istasyonunda toplu taşıma, kamu kurumlarına ait araçlar, taksiler ve özel araçları dezenfekte ediyor.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani yaptığı açıklamada, istasyona gelen araçların ücretsiz dezenfekte edildiğini söyledi.

Vatandaşların sağlığının korunmasına yönelik çalışmalara ağırlık verdiklerini belirten Geylani, "Koronavirüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana dezenfekte ve hijyen çalışmalarımız devam ediyor. Burada her gün yüzlerce aracı dezenfekte ediyoruz ve bunu zorunlu hale getirdik. Bunun dışında vatandaşlarımız her gün buraya gelerek araçlarını ücretsiz dezenfekte edebiliyor. Bu süreçte zorunlu olmadıkça evden çıkmayalım. Sosyal mesafe kurallarına kesinlikle riayet edelim." diye konuştu.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Bir yanı kar bir yanı bahar yaylada göçerlere soğuk engeli

Ağrı'daki Yazıcı Sulama Derivasyon Tüneli inşaatında sona doğru

Ağrılı koronavirüs hastası ECMO tedavisi ile hayata tutundu

Ağrılı siyasetçi Ahmet Tekdal, son yolculuğuna uğurlandı

Ağrı'da bir kişi kayınpederini silahla yaraladı

Yorum Ekle