Siemens, TÜYAK 2022'de yangın ve güvenlik sistemi ürünlerini tanıttı

Siemens, TÜYAK 2022'de yangın ve güvenlik sistemi ürünlerini tanıttı

İSTANBUL - Siemens, yangın ve güvenlik sistemleri ürün grubuyla yer aldığı Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Yangın Güvenliği Sergisi'nde (TÜYAK) ürünlerini tanıttı.

Siemens Türkiye açıklamasına göre, yangın ve güvenlik sektörü paydaşlarını bir araya getiren ve iki yılda bir düzenlenen TÜYAK, 31 Mart-2 Nisan tarihlerinde düzenlendi. Bu yıl yedinci kez gerçekleştirilen sempozyum ve sergi kapsamının ana teması "Yangın Mühendisliğinde Tasarım, Uygulama ve İşletme" oldu.

Yangın ve güvenlik alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin masaya yatırıldığı, tasarımcı, uygulayıcı, araştırmacı ve işletmecilerin buluştuğu etkinlikte Siemens, yangın ve güvenlik sistemleri ürün grubunu sektör temsilcilerine sundu.

Cerberus PACE, Cerberus Cloud, Cerberus DMS ve Cerberus PRO, Sinorix ürünleriyle fuara katılan Siemens, sektör temsilcilerinden yoğun ilgi gördü.

Siemens yangın ve güvenlik sistemleri ürün grubunda yer alan Cerberus PACE ile bütün genel anons ve sesli alarm ihtiyaçlarını tek bir çözümle yönetmek mümkün hale geliyor. Cerberus PACE, itfaiye tarafından gerçekleştirilen canlı duyurularla desteklenen, aşamalı tahliye gibi acil durum prosedürleri de dahil olmak üzere modern işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm adımlar düşünülerek tasarlandı.

Cerberus Cloud ile verilerden yararlanarak aynı anda birden çok mekan izlenebiliyor. Cerberus DMS, ihtiyaçlar doğrultusunda özelleştirilebilen akıllı sistemiyle kolay ve verimli yönetim imkanı sunarken, Cerberus PRO hızlı ve güvenilir yangın algılama özelliği sayesinde alarm ve kontrol ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir yangın güvenliği sistemi olarak ön plana çıkıyor.

Sinorix, söndürme için akıllı seçenekler sunarken, uygulamaya özel ve yangından korunma sistemlerine tamamen entegre şekilde çalışıyor. Kaynak: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir