Bitlis Güncel

'Siberay' projesiyle öğrenciler bilgilendiriliyor

Bitlis'in Hizan Kaymakamlığı koordinasyonunda İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Siberay' projesi çerçevesinde Said Nursi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine bilgilendirme eğitimleri verildi.

Bitlis'in Hizan Kaymakamlığı koordinasyonunda İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Siberay' projesi çerçevesinde Said Nursi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine bilgilendirme eğitimleri verildi.

Bitlis: Polis eğitmenler, ulusal ve uluslararası platformda siber güvenlik, teknoloji kullanımı sosyal medya kullanımı, siber zorbalık ve teknoloji bağımlılığı gibi konularda farkındalık oluşturulacak internet, ekran teknoloji bağımlılığı gibi kişiye ve topluma zarar veren alışkanlıkları, siber zorbalıkla ve her türlü siber suçlarla eylem daha oluşmadan mücadeleye yönelik bilgilendirmelerde bulundu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Hizan, Hizan Kaymakamlığı, Polis, Sosyal medya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir