Erzurum Güncel

Şehit çocuklarının ilk kuşak törenine Vali Mustafa Çiftçi katıldı

ERZURUM - Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, şehit polis ve jandarma çocuklarının tekvandoda ilk kuşak törenlerine katıldı.

Erzurum - Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, şehit polis ve jandarma çocuklarının tekvandoda ilk kuşak törenlerine katıldı.

Bingöl'ün Genç ilçesinde 2016 yılında şehit düşen polis memuru Murat Yıldırım'ın oğlu Murat Yıldırım ile 2019 yılında Mardin'in Derik ilçesinde şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Muhammed Önek'in oğlu Miraç Önek, başladıkları tekvando sporunda ilk kuşak heyecanını yaşadı.

Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından bir salonda düzenlenen 2. dönem kuşak sınavında, kuşak heyecanını yaşayan şehit çocuklarının mutlu gününe Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi de katıldı.

Çiftçi, daha sonra şehit çocuklarının kuşaklarını bağladı.

Törene, Yüksek Öğrenim Kurulu (YÖK) üyesi Prof. Dr. Muammer Yaylalı, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Köksal Yavuz ve sporcuların aileleri katıldı.

Şehit çocuklarının ilk kuşak törenine Vali Mustafa Çiftçi katıldı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bingöl, Erzurum, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Genç, Jandarma, Polis, Şehit, Spor, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir