Grip için bitkisel karışım

Grip için bitkisel karışım

Bitlis Eren Üniversitesi'nde görevli öğretim görevlisi ve herbalist Muhsin Duran, vatandaşların karanfil, zencefil, tarçın, limon ve bal ile yapacakları karışımla gripten kısa sürede, vücutlarını ve akciğerlerini yormadan kurtulabileceklerini söyledi.

Sponsorlu Bağlantılar

Grip vakalarının arttığı bu günlerde bundan kurtulmak için bir karışım formülü de Bitlis Eren Üniversitesi öğretim görevlisi ve herbalist Muhsin Duran'dan geldi.

Havaların soğuması ile birlikte grip salgının arttığını ve vatandaşların hastanelere koştuğunu belirten Duran, hastanelerde hastalara verilen antibiyotikler ve diğer ilaçlarla hem vücudun hem de karaciğerin yorulduğunu ifade etti.

Sponsorlu Bağlantılar

Gribe iyi gelen karışımlar

Bunun yerine doğal yollarla hastalıktan kurtulmaya çalışmanın daha doğru olacağını vurgulayan Duran, vatandaşların evde ya da iş yerlerinde yapacakları karışımlarla hem kısa sürede hem de vücutlarını ve akciğerlerini yormadan gripten kurtulabileceğini kaydetti.

Duran, bunun yanı sıra, karışımın sık sık kullanılması durumunda gribe yakalanma riskinin ortadan kalkacağına da dikkat çekti.

Doğal karışımın karanfil, zencefil, tarçın, limon ve bal ile yapıldığını anlatan Duran,

Sponsorlu Bağlantılar

Gribe karşı bitkisel çözüm

  • Bir su ya da kupa bardağının içerisine sıcak suyumuzu doldurduktan sonra 4-5 tane karanfil, küçük bir parça zencefil ve küçük bir parça tarçın atıyoruz.
  • 5 dakika beklettikten sonra 4-5 damla limon sıkıp, bir tatlı kaşığı bal ilave ediyoruz.
  • 5 dakika daha beklettikten sonra karışımımız hazır hale geliyor.

Bu karışımı günde iki defa yapmamız durumunda hem 2-3 gün içerisinde gripten kurtuluruz hem de gribe yakalanma riskimiz azalır.

Ayrıca bu karışım vatandaşları ilaçların yan etkisinden de kurtarır(İHA)

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0