Rüyada Terörist Görmek

Rüyada terörist görmek ne manaya gelir? Rüyasında terörist gören kimse için rüyanın yorumunun nasıl yapılacağını rüya tabirleri kitaplarından sizler için derledik.

Rüyada Terörist Görmek

Rüyada terörist tarafından mal ve eşyalarının alındığını gören, kötü bir kimseyle arkadaşlık kurar, ondan yardım ve iyilik görür veya bir musibete uğrar. Rüyada terörist görmek, halka düşmanlık eden şerli bir adama işaret eder. da terörist öldürmek, her şekilde hayır, bereket ve güzellik demektir. Aynı zamanda bu rüya, maddi manevi isteklerinin kabulüne yorumlanır. Rüyada bir ülkeye zarar vermek isteyen teröristleri öldüren kişi, önemli bir makama erişir ve toplum içinde saygın bir kişi olur. Rüyada terörist tarafından kuşatıldığını, fakat bunların eşyasına dokunmadıklarını gören kimse, ağır bir hastalığa yakalanır ve sonra bundan kurtulur. Rüyada Teröristlerle Çatışmak; Rüyayı görenin, günlük hayat içerisinde sinirini bozan, rahatsız eden ve kendisini yıpratıp sinirlenmesine ya da moralinin bozulmasına sebep olan birçok olayın biteceğine, bundan dolayı rahat bir nefes alacağına ve çok büyük bir sevinç duyacağına işaret eder.Bazen terörist tarafından eşyasının alındığını görmek, birinin yalanla kendini aldatmasına işaret eder.

Rüyada terörist olmak, zarara uğramaya, ağır bir hastalığa yakalanıp, sonra bundan kurtulmaya işarettir. Rüyada terörist, mahkemesi olanın bunu kaybetmesine, resmi kumullarda işi olan kimsenin, bu işinin sürüncemede kalmasına da işaret eder. Rüyada teröristlerden kaçmak, sıkıntıya düşülmüş bir durumun neticesinde rahatlamak demek olduğu gibi, kişinin acil önlemler alması gereken durumlarla karşılaşacağını ve bu nedenle karar vereceği bazı önemli kararlarda dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
190 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi