Rüyada Süveter Görmek

Rüyada süveter görmek hayırlıdır ayrıca renkli süveter elbise bakmak ayrıca süveter örmek, giymek, mavi, yeşil, kırmızı, beyaz süveter, bebek süveteri, süveter hediye almak, örgü süveter, gibi tabirlerin ayrı manaları bulunmaktadır. İşte rüyada süveter görmenin anlamı ve yorumu:

Rüyada Süveter Görmek Nedir? Süveter Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada süveter görmek, elinize mal geçeceğine, kazançlı işler yapacağınıza, bolluk, refah, mutluluğa ve ucuzluğa delalet eder. Süveter bakmak helal rızk, kazak örmek zengin olmaya delalettir. Süveter sı bereketli kazanç anlamına da gelmektedir. Süveter rüyası hayırlı bir işe niyet etmeye delalet eder. Yırtılan süveteri dikmediğini görmek, sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyada yamalı süveter görmek veya giymek, helal rızka işaret eder. Parlak ve renklisüveterler, hayırlı bir işe niyet etmeye, neşe ve sevince işarettir. Rüyada süveter sökmek mal kaybına, üzüntü ve zarara işarettir. Rüyada görülen süveter, rengine, modeline ve durumuna göre tabir edilir. Yeni bir süveter yeni bir işe işaret eder. Eski bir süveter ise, fakirliği simgeler. Sarı renk süveter giymek kısa süreli hastalık olarak tanımlanır. Rüyada kırmızı görmek yahut giymek süveter zenginliği, hırsı ya da iktidarı çağrıştırır. Soluk renkli süveterler ise zayıflığı, kimsesizliği işaret eder. Siyah renkli süveter halk arasında saygın bir kişi olacağınız şeklinde tabir edilir. Rüyada yeşil renkli süveter de murada ermek olup aynı zamanda dini inancın sağlamlığına işaret eder. Beyaz renkli süveter hazan mevsimini, kimi zaman da hayırlı bir haber olarak yorumlanmaktadır.

Rüyanızda Süveter Görmenin Anlamı ve Yorumu

  1. Çalışan için görevde yükselmeye,
  2. Tüccar için bereketli kazanca,
  3. Zengin için malını çoğaltmaya,
  4. Yoksul için refah, bolluk ve mutluluğa,
  5. Ziraatçı için tarladaki berekete,
  6. diğer insanlar için işlerinde bolluğa, kazanç ve ucuzluğa işarettir.
  7. Rüyada yeni süveter görmek, helal rızka da işaret eder.

Yeni ve güzel süveter aldığını gören, zenginliğe; yeni bir süveteri sattığını gören, malının bereketleneceğine işaret eder. Temiz süveter, iç güzelliğine; kirli süveter, içi fitne ve fesat dolu birine işaret eder. Yeni süveter yırtılır ve bu yırtık dikilirse, çocuk sahibi olmaya işarettir. Rüyada kendini süveterli olarak görmek, yakında yeni elbiseler giyeceğinize işaret eder. Rüyada bir süveteri yamamak, yeni bir aşk macerasının kahramanı olacağınıza işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
7 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi