Sitede 12706 kişi varaçıkAğrıaçık6°C

Rüyada Gözleme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gözleme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gözleme görmek, zevk ve sefa sürmeye, saltanat içinde yaşamaya işarettir. Rüyada gözleme yemek bol rızka veya rüyayı gören kişinin uzun bir ömür süreceği anlamına gelir. Rüyada sac üzerinde gözleme pişirmek ise, rızka ve olumlu gelişmeler demektir. Yağlı gözleme görmek, bol rızka, ender bulunur imkanları ifade eder.

Gözleme rüyada görmek, geniş ve bol rızka ve helal kazanca delalet eder. Rüyada görülen gözleme, geniş rızıktır. Rüyasında gözleme gören kimsenin, rızkı bol olur.

Rüyada görülen gözleme, sindirimi kolay olan rızkı veya kolaylıkla elde edilen geçim yolunu ifade eder. Sacda görülen taze ve kızarmış gözleme ise o yılın bereketli olacağına yorumlanır.

Bir kimse rüyada gözleme yediğini görse, rızkı geniş olur. Rüyada sofra üzerinde gözleme yemek, dostların ve bunların sevgisinin çokluğuna işaret eder. İslami rüya tabircilerine göre rüyada gözleme yemek sevinç ve neşeye, üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibinin, rızkının daim olacağını ve daimi olan faydalı işlere işaret etmektedir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1 kişi puan verdi. Ortalama puan: 10
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi