Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi sağlığınıza dikkat etmenize gerektiğine, aynı zamanda bir hastalığa da yakalanacağınıza işaret eder. Ağızdan aşırı derecede kan geldiğini, bedeninizde bir zayıflık hissetmediğinizi ve akan kanların elbisenize bulaştığını görmek; haram mal bulacağınıza delalet eder.

Ağızdan az miktarda kan geldiğini, bu yüzden az da olsa zayıflık hissettiğinizi ve üzerinize kan bulaşmadığını görmek; malınızın azalacağına ve fakirleşeceğinize yorumlanır.

da ağızdan kan gelmesi iffetli ve dindar birisiyseniz mutluluğa, aksi takdirde çıkan kan miktarınca sıkıntıya işarettir.

Ağzınızda bir delik olduğunu, bu delikten kan geldiğini ve elbisenizi kirlettiğini görmek; akan kan miktarınca haram mal elde edeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada kan almak, kötülükten ve hastalıktan kurtulmasına işaret eder. Alınan kan sağ elde olursa, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada kan almak, kötülükten ve hastalıktan kurtulmasına işaret eder. Alınan kan sağ elde olursa, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Diş etlerinizden kan geldiğini görmek; akrabalarınızla aranızda bir sorun yaşayacağınıza ve üzüleceğinize yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
268 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi