Rüyada Kan Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kan Almak Ne Anlama Gelir?

Bir kimse kan aldigini veya kan aldirdigini görse bir memlekete amir olur, yahut üzerine bir sey emanet edilir. Eger igneci ve kan alici ihtiyar bir insansa yi görenin ceddidir (atasidir). Eger bilinen bir ihtiyarsa o kimse onun dostudur. Eger genç birisi ise o kimse onun üzerine sartname ve borç yazan bir düsmanidir. Bir kimse rüyada gerek yüksek ve gerekse alçak birisinden kan aldigim görse onlan yener. ihtiyar bir kimseden kan aldigini görse ona zafer bulur. Genç birisinden kan aldigini görse, düsmanina galip gelir.

Rüyada kan almak, kötülükten ve hastalıktan kurtulmasına işaret eder. Alınan kan sağ elde olursa, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Rüyada kan almak, kötülükten ve hastalıktan kurtulmasına işaret eder. Alınan kan sağ elde olursa, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.

Bazi tabirciler, kan aldirmak, hastaligin gitmesine, bazilari da, malin noksanligina isarettir demislerdir. Kan aldirdigini fakat kan çikmadigini gören kimse, sonradan yerini bulamayacagi bir mali yere gömer yahut tekrar kendisine verilmeyecek bir emaneti birisine birakir. Kan çiksa, o sene içerisinde vücudu sihhatli ve afiyetli olur. Kan aldigi sisesi kirilan kimse hanimini bosar. yahut ölür. Bazi tabirciler, kan aldirdigini gören kimse kazanca nail olur, dediler. Hapis olan kimsenin kan aldirdigini görmesi hapislikten kurtulmasina isarettir.

Boynunda enjektörün izini görse aleyhinde sahitlik yapilir. Kendisi kan almayi bilmedigi halde baskasinin kendisinden kan aldigini görmesi, serden veya korktugu bir kimseden kurtulur. Bir kimse korktugu bir kimseden kan aldigini görse onun serrinden emin olur. Bazen da kan aldirmak, kendisinden kan alinan kimse tarafigdan haram malin harcanmasina yahut kan alan kimsenin haram mal kazanmasina isarettir. Rüyada bas veya göz agnsi için kan aldirdigini gören kimsenin bas ve gözünde olan agrisindan sifa bulur. Bir kimsenin rüyada kan içmesi haram kazanca yahut giybet etmeye isarettir, insan yahut hayvandan kanini içtigine galip gelir.

Normal sekilde kan almayi bilen kimsenin, rüyada kan almasi, rahata ve o yerde kan alinmasina muhtaç olan kimsenin hastaliklardan sifa bulmasina isarettir. Bir yerinden kan alinmasina ihtiyaç olmayan kimsenin rüyada o yerden kan alinmasi, orada ilerde bir hastaligin meydana çikarak onu korkutacagina isarettir. Rüyada bir kimse damarini uzunluguna kestigini görse, düsmanindan kendisini kötüleyecek bir söz isitir. Ve bu söz kendisine tesir eder.

Ayrica o kimsenin mali artar. Eger o genç kimse onun damarini enine kesdigini ve damarinin koptugunu görse, damarlarinndan o damari yerinde bulunan sindan biri ölür. Bazen de kendisi ölür. Sag elinden kan alinan kimse , iyi bir geçim sürer ve mali bir kat daha artar, eger sol elinden alinirsa o kimse ortak veya dostuna galip gelir ve onun ortak ve dostunun serveti bir kat daha artar. eger basinda bulunan bir damardan fazla kan alsa o kimse baska birisinden istifade eder hamile kadindan kan alinmasi çocugunu doguracagina isarettir. Rüyada kan aldirmak, bedenini sihhata kavusturmak için para harcamaya isarettir.

üyada tanimadigi bir kadinin kendisinden kan aldigini gören kimsenin, talih ve bahrinin açilmasina isarettir. Kan alacak enjektör hirsizlara, enjektörün takimlari da, hirsizlarin kapilan ve kilitleri açacak alet ve anahtarlaridir. Mesleki igneci olmayan bir kadin diger kadindan kan aldigini görse, o kadinla sürtüsmesine isarettir.

Eger kan çikarmak için damarini yarsa ve damardan çikan kani kendisi için zararli görse, o kimse hasta olur ve onun malina zarar ve ziyan erisir. Eger kan alinmasini faydali görse ve çikan da bünyesine uygun bir sekilde olsa, o kimsenin o sene içinde vücudu ve dini saglam olur. Baska birisi, kendisinden kan alsin diye bir nester alsa ve o nesterle hanimi ondan kan alsa, hanimi bir kiz çocugu dogurur. Eger damar enine kesilirse, o kimse ile akrabalari arasinda ölmesiyle veya hayatta oldugu halde ayrilik meydana gelir. Kendisinden kan alinmasini arzu ettigini gören kimse, günahindan tövbe eder.

Damarini yardigini ve kan çiktigini gören kimse, tövbe eder. Günahlarindan ve kötü hareketi erinden de döner. Eger çikan kan siyahsa o kimse büyük bir günahi islemekte israr eder ve yakinda tövbe etmesi de müyesser olur. Damarinin yardigim ve ondan kan çiktigim gören kimse, günahtan çikar veya onun elinden bir seyi gider sonra yine ona döner. Kan almak, senet gibi seylerin yazilmasinda malin elden çikmasina isarettir. Bakire bir kiz rüyada kendisinden kan alindigini görse, evlenir. küçük çocuk için kan almak, onun sünnet edilmesine, hapisteki suçlu için de hapisten çikmaya isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
116 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi