Rüyada Sürahi Görmek

Rüyada sürahi görmek İş hayatında büyük başarılara imza atacağınız anlamına gelir. Sürahi aynı zamanda rüya sahibinin çok sevdiği eşine işarettir. İçinde berrak, temiz su bulunan sürahi, büyük ve helal kısmettir. Gümüş sürahi büyük mal varlığıdır. İçinde şerbet gibi tatlı olan sürahi bekârlar için evlilik, evliler için ise yuvayla ilgili büyük sevinç ve paradır. Rüyada sürahi iş hayatında büyük başarılar sizi bekliyor demektir.

Rüyada Sürahi Görmek Anlamı ve Yorumu

Sürahi görmek, gürültüsüz bir hayat için özlem duyduğunuza, bu yüzden uzak bir yere çekilerek sakin bir hayat yaşamayı arzuladığınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada sürahi, hanım ve hizmetçiye işarettir. Dolu sürahi hamile kadına işarettir. Sürahinin kırıldığını gören kimse sıkıntılı bir dönem geçirir. Sürahi, hanım ve hizmetçiye işarettir. Rüyada dolu bir sürahi görmek, hamile kadına işaret eder. Rüyada sürahinin kırıldığını görmek, bir yakının hastalanmasına işarettir.

Rüyada görülen sürahinin boşu bekar kimseye, dolusu ise hamile kadına çağrışım yapar. Kimi zaman, çeyizi bol bir geline, ahlaklı bir kadına; kimi zaman da, hayırlı bir habere, iyi geçime yorumlanır. Bazen ise tevbekâr olmaya işarettir.

Rüyada yeni bir sürahi, almak veya birinin hediye etmesi, rızık kapılarının açılmasına, yeni bir iş imkânı bulmaya işarettir. Sürahi aynı zamanda, rızık ve berekete işarettir. Rüyada altından yapılmış sürahi görmek, sürekli üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Altın sürahi, dünya zevklerine düşkün bir kimseyle yorumlanır. Altın sürahiden su içmek, üzücü bir durumla karşılaşmaya işarettir.

Rüyada görülen gümüş sürahi, güzel ahlâk sahibi iyi bir kadınla yorumlanır. Rüyada gümüş sürahiden su içtiğini gören kimse, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşar. Bazen gümüş sürahiden bir şey içmek, cennete girmeyi hak ettirecek hayırlı iş ve amellere işaret eder. İçinde su bulunan sürahi görmek, hayırlı rızka, başarı ve berekete işarettir. Rüyada kirli sürahi görmek, mal ve dünyalıkta meydana gelecek noksanlığa, bereketsizliğe işarettir. Rüyada sürahinin kapağı veya üzerine örtülen başka bir şey, sırları gizlemeye işarettir. Rüyada sürahinin kırıldığını görmek, ticarette zarara, işlerin bozulmasına veya görevden alınmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z