Sitede 4310 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu25.6°C

Rüyada bir yeri süpürmek ne anlama gelir?

Rüyada bir yeri süpürmek ne anlama gelir?

İmam Nablusi demiştir ki: Bir kadının süpürge ile bir yeri süpürmesi, çok mutlu olacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada ibadet etmek veya sevap kazanmak için bir yeri süpürdüğünü görmek, mala, halin güzelliğine, borçtan kurtulmaya, temizliğe, salâh ve sıdka delâlet eder.

Ibn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada evini süpürdüğünü görmek, malından bir kısmını zayi etmeye alâmettir. Rüyada bir mescid veya camiyi süpürdüğünü görmek, kalbde Allah muhabbetinin tecellisine delâlet eder.

Yine rüyada bir mahalli süpürerek süprüntüyü topladığını görmek, nezafete ve toplu mala delâlet eder. Rüyada bir başka kimsenin evini süpürdüğünü görmek, o kişinin mal ve servetinden istifadeye işarettir.

Rüyada bir yeri süpürmek, kirli ve paslı işlerde çalışanlar için helâl rızka delâlet eder.Rüyada süpürge görmek, hizmetçi ile tâbir olunur. Süpürge sert ise itaatsiz, yumuşak ise itaatkâr hizmetçidir. Süpürge cariyeye de işarettir.

Bir kimsenin rüyada evini süpürge ile süpürdüğünü görmesi, fakirliğe delâlet eder. Denilmiştir ki: Rüyada ev süpürmek, o evdeki hastanın ölümüne veya o evden bir başka eve nakledilmesine delâlet eder. Bazı kere de rüyada süpürge

Lütfen Rüyaya puan verin!
8 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi