Rüyada Sirke Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sirke Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sirke görmek mal, rızk ve berekete, üzüntü ve kederi gidermeye, dost ve arkadaş, ilim ve ibadetin zorluklarına severek katlanmaya işarettir. Bazen de sirke görmek, bir dostunuzla aranızın boşuna bozulacağını gösterir. Saf sirke, rızk ve berekete delildir.

Kişinin sirke görmesi, hayat, geçim, sanat ve rızka delâlet eder. Rüyada şişe dolusu sirke görmek, rüya sahibinin geçiminin ve dünyasının rahatlığına ve genişliğine delâlet eder.


Rüyada Sirke Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada sirke görmek, hayatınızda güzel ve bereketli günlerin olduğuna yorulur. Rüyada görülen sirkenin, yaşamınızdaki tok gözlülüğe ve iyiliklere işarettir. Rüyada sirkeyi gören kimse, iyi huyları olan, başkalarının yaptıklarına sevinen, içinde kötülük barındırmayan biri olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Sirke Yapmak

Sirke yapmak, bir şeyin sebebini araştırmak için sıkıntıya katlanmaya yorulur. Rüyada sirke yapmak, sağlıklı, uzun bir ömrü tanımlar. Bazen ilim, ibadet ve onların zahmetini çekmeye; bazen da samimi bir dosta, arkadaşa işaret eder. Kimi zaman kolay elde edilen mala; kimi zaman ise, paraya, bolluk ve berekete yorumlanır.

Sirke yapmak, bir şeyin sebebini araştırmak için şiddet ve meşakkat çekmeye işarettir. Rüyada sirke yaptığını görmek, bir şeyin sebebini araştırmak için sıkıntıya katlanmaya işarettir.

Rüyada Sirke yapmak bazen, ilim, ibadet ve onların zahmetini çekmeye, bazen de, dost ve arkadaşa işarettir.


Rüyada Sirke İçmek

Sirke içtiğini görmek veya salataya dökmek, rüya sahibinin kısmetinin çoğalacağına, rızkın çokluğuyla yorumlanır. Rüyada sirke içmek, küs olduğunuz ya da aranız bozuk olan bir kimseyle barışacağınıza da yorumlanır.

Rüyada sirke içtiğini görmek, ailesinin kimsesizlere yardımda bulunmasına işarettir. Bazen de bir kimsenin rüyasında sirke içtiğini görmesi rüyayı gören kimsenin rızkının bollaşacağına, işlerinin yoluna gireceğine yorumlanır.

Hapsedilmiş kimsenin rüyada sirke içmesi, hapislikten kurtulmasına, bazıları da, saf sirke, rızık ve berekete delildir, dediler. Sirke içmek bazen mala, tiksinti verecek kadar sirke içmek aile içi huzursuzluğa delalet eder.

Bazen sirke içtiğini görmek, ailesine zararı dokunacak bir iş yapmaya işarettir.

Rüyada sirke içtiğini görmek, ailesiyle düşmanlıkta bulunmasına delâlet eder. Bu tabir, içilen sirkenin ağızda tutukluk meydana getirmesinden dolayıdır. Ağız ise dost evidir.

Hamile bir kimse rüyada sirke içtiğini görse, rüya sahibinin bir kız çocuğu doğuracağına işaret eder. Eğer hasta bir kimse bu tür bir rüya görürse, rüyayı görenin hastalığının bir süre devam ettikten sonra geçeceğine hükmedilir.


Rüyada Sirke Yemek

Sirkeyi ekmekle yemek takvaya, berekete, uzun ömre ve mala işaret etmektedir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada sirke yemek, onu ekmek ile yiyen kimse için takva, bereket, uzun ömür ve maldır.

Bir kimse rüyada sirkeyi ekmek ile beraber yediğini görse, rüya sahibinin dini emirleri yerine getirdiğine ve uzun ömürlü olacağına işaret eder.

Rüyada sirkeyi ekmeğe katık ettiğini görmek, takva sahibi olmaya, berekete, uzun ömre ve mala işaret eder.


Rüyada Sirke Almak, Aldığını Görmek

Çarşıdan sirke aldığınızı görmek, bekârsanız evlilikle, evli iseniz çocuğunuz olmakla tabir olunur. Şayet mahpus bir kimse bu tür bir rüya görür ise, rüya sahibinin kısa bir zamanda kurtulacağına işarettir.


Rüyada Sirkeyle Temizlik Yapmak

Rüyada sirkeyle temizlik yaptığını görmek, kimi zaman da, eşte, anada veya iş yerinde meydana gelecek bir bozukluğa çşım yapar. Ayrıca ana hakkında iyi gelişmelere işaret eder. Bazı yorumcular da, üzüntüden, sıkıntıdan, cefadan veya düşmandan kurtulmaya işaret saymışlardır.


Rüyada Sirke Mayası Görmek

Sirke mayazı, ilim ve ibadete düşkün olmaya, rızık ve berekete, dost ve arkadaşa işarettir. Bazen rüyada sirke mayası görmek, işlerin düzeleceğine, eşe, çocuğa ve anneye iyi davranmaya işaret eder.


Sirke Kurmak

Sirke kurmak, üzüntü ve kederi, eza ve cefayı gidermeye, korkudan emin olmaya eza ve cefaya, düşmanı def etmeye işarettir.


Rüyada Sirke Tortusu Görmek

Rüyada sirkenin tortusunu görmek, yararı az, değersiz, az bir mala işaret eder. Görülen sirke ve onun küçük çanağı, zararlı hizmetçiye işaret eder.


Rüyada Sirkeci Görmek

Rüyada Sirkeci görmek, iyilik timsali birine, araştırmacıya veya hayır yapmaya düşkün olmaya işaret eder.

Editörün Seçtikleri

Urfa'nın unutulmaz sesi Kazancı Bedih Kimdir?

Urfa'nın unutulmaz sesi Kazancı Bedih Kimdir?

Ağrı'nın beyaz önlüklü lise öğrencileri yaşlıların şifa umudu oldu

Ağrı'nın beyaz önlüklü lise öğrencileri yaşlıların şifa umudu oldu

Ağrı'dan, Elazığ'a Kardeşlik Elimizi Uzatıyoruz Kampanyası

Ağrı'dan, Elazığ'a Kardeşlik Elimizi Uzatıyoruz Kampanyası

Türkiye'nin yerli otomobil fiyatı ne kadar olacak?

Türkiye'nin yerli otomobil fiyatı ne kadar olacak?

Türk basınında çığır açan isim: Mehmet Ali Birand

Türk basınında çığır açan isim: Mehmet Ali Birand

Lütfen Rüyaya puan verin!
151 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi