Rüyada Yumurta Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yumurta Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yumurta toplamak kolay yoldan zengin olmaya yorumlanır. Kanatlı hayvanların yumurtası kuvvete işarettir. Yumurta toplanması kuvvet bulmaktır, para biriktirmektir. sında yumurta toplayan mal elde eder. İzzet, rütbe, zevce, hizmetçi ve murada ermek şeklide tabir edilir.

Yumurta toplanması zenginliğe, pişmiş yumurta toplanması hayır ve berekete, renkli yumurta toplanması kerem sahibi bir kimseye ve rızka işarettir.

Rüyada taze yumurta toplanması dinen iyilik ve hayra, yumurta toplanıp başkasına vermek iyi amele, bir yerden yumurta toplanması bilinmeyen birisinin eliyle gelecek mala ve zenginliğe alamettir.


1- Rüyada Beyaz Yumurta Toplamak

Beyaz yumurta toplanması geçim konusunda zor ve çetin işlerin hal olmasına işarettir. Toplanan yumurta beyazı gümüşü, sarısı altını temsil eder. Kolaylıkla elde edilen mal demektir. Yumurta toplayanın makam ve mevkisinin yükselmesine yorulur. Folluktan yumurta toplamak dedi kodu ile tabir edilir.


2- Rüyada yumurta toplamak ve civciv görmek

İşlerinizin düzeleceğini ifade eder. Yumurtayı toplarken civciv görmek zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Bekar için bu rüya evlilik olarak ta yorumlanır. Yaşamınıza renk katılacağı şeklinde tabir olunur. Yumurtaların toplanması iyi ve güzel bir işe başlayıp zahmetsizce büyük paralar kazanmaya işarettir.


3- Haşlanmış yumurtaların toplanması

Haşlanmış yumurtaların toplanması, dünya nimetlerinden faydalanmaya yorulur. İş hayatındaki güzel gelişmeleri ifade eder. Aynı zamanda bu rüya dünya nimetlerinden yararlanmaya ve bahtın açıklığına işarettir.


4- Rüyada folluktan yumurta toplamak

Canınızı sıkacak bir dedikoduya isminizin karışacağına yorulur. Bazı tabirciler bu rüyayı kolaylıkla elde edilen rızk ve bol para kazanmakla tabir etmişlerdir.


5- Sepete yumurtaları toplamak

Sevindirici bir haber alacağınıza ve bununla birlikte vi yaşantınızın düzeleceğine yorulur. Aynı zamanda sepete yumurta topladığını gören rüya sahibi hiç beklemediği bir yerden eline para geçeceğini ifade eder.


6- Kümesten Yumurta Toplamak

Kümesten yumurta toplanması servete ve mülke delalet eder. Rüyasında kümesteki yumurtaları topladığını gören kişi berekete, eve, sevinç ve feraha kavuşur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
376 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Zekeriya

Zekeriya

2 yıl önce

Ruyamda eski bir kumeste yumurta gorup topluyordu

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi