Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada Yumurta Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yumurta yemek zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Çok fazla pişmiş yumurta yediğinizi gördüyseniz, içi mutluluğun oluşacağına işarettir. Kısmettir. Evli bir kadın görürse çocuğu olacak demektir.


1- Haşlanmış yumurta yemek

kısmetinizin ayağa geldiğini bildirir. Rüyada haşlanmış yumurta yenmesi hısım, eş, dost, aile ve ların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye işarettir. Zenginlik ve mutluluk demektir.


2- Rüyada ekmek arası yumurta yemek

Pişirilmiş yumurtayı soğanla birlikte ekmek arası yenmesi, başladığınız işin olgunlaşarak size kar getirecek bir duruma girdiğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Ekmek arası yumurta yiyenin bir çocuğu olur.


3- Yumurta beyazı yemek

Yumurtanın beyazını yemek, kolaylıkla elde edilen rızıktır. Aynı zamanda muvaffak olması için zor bir işin meydana çıkmasıyla mala nail olur. Yumurtanın beyazı bekâr için evlenmeye, evliler için erkek çocuğa işarettir.


4- Rüyada çiğ yumurta yemek

Çiğ yumurtayı yediğini gören kimse mala erişir. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş para, sarısı altındır. Çiğ yumurta yenmesi evlat, kan ve hizmetçiye de işarettir.

Bazı tabirciler bu rüyayı olumsuz yorumlamışlardır. Çiğ yumurta yediğini gören, haram mal yer yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düşer. Hayır işlemeniz gerektiğini bildirir.


5- Rüyada tavada yumurta yemek

Çok bereketli bir döneme gireceğine ve kazancında artış olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin maddi durumunun iyileşeceğine işaret eder. İş hayatında olacak değişimlerle maddi gelirinde artış sağlayacağının işaretidir. Tavada yumurtayı kızartarak yemek tez zamanda alınacak sevinçli bir habere işaret eder.


6- Sucuklu yumurta yemek

Omlet yada sucuklu yumurta yenilmesi mirasa, rızka, mala ya da gelire delildir. Yakın akrabalardan yarar görmeye kısmetin açılmasına, bolluğa ve ferahlığa delalet eder. Aynı zamanda uzak yoldan gelecek misafire yorulur. parasal sıkıntılardan kurtulmaya da delaletle işaret edilir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
422 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi