Rüyada Örümcek Öldürmek Görmek

Rüyada Örümcek Öldürmek Görmek

örümcek öldürmek, düşman üzerinde galip gelmeye, hastalıktan kurtulmaya, cesaret, rahata ve vucüt sağlığına işaret eder. Bir örümcegi öldürdügünü gören evinden bu sifattaki bir adami kovar.

Yine rüyada bir örümceği öldürüğünü görmek, hastalıktan kurtulmaya ve şifaya delâlettir.

Kirmani ye göre; rüyada örümcek görmek, dokumaci ile tabir olunur. Bir örümcek tuttugunu gören, bir dokuma ustasi ile arkadas olur. Bir örümcegin kendisinden kaçtigini gören, zayif ve dindar bir adamdan ayrilir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada örümcek gören kimse, hilekar, zayif ve tenbel bir kimseyi görür. Bazi tabirciler, örümcek, ibadet ehil ve takva sahibi bir kimsedir, dediler. Bundan dolayi rüyada örümcege rastgeldigini gören kimse, abid ve takva sahibi kimse ile arkadas olur.

Bir kimse rüyada örümcegi ve onun dokudugu agi görse, Cenab i Hakkin, ""Halbuki evlerin çürügü helhalde örümcek yuvasidir."" (Ankebut suresi a.41) mealindeki ayeti geregince, o kimseye zayiflik ve gevseklik az olur. örümcek sihir yapan bir kadina da isarettir.

Bazen de örümcek dokumacilik sanatini bilmeye isarettir. Bir kimse rüyada örümcegin tavandan indigini görse, siddetli bir kışa isarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
1394 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

Kader anıl

Kader anıl

10 ay önce

Rüyamda siyah tüyleri kadifeye benzer bir örümcek gördüm balkonumdaydı kovuyordu gitsin diye gitmiyince ben de öldürdüm dedim vurdukça ses çıkıyordu en son vuruşunda öldü bi açıklama yaparmisiniz

Arzu

Arzu

2 yıl önce

Ben odama gitmiştim örümcek görmüştüm ama ona akrep diyodum annemi çağırmıştım ama ısik açılmıyodu ve annem de örümceği bulamadı ve korku içinde yattik

Sefa

Sefa

2 yıl önce

Ruyamda disardaydim, yağmur yagidu ve korkunç bir örümceğe surekli kurekle vuruyordum ona, ne ölüyordu, nede, bir şey oluyordu. Saldirir gibi oluyordu ama bir evin duvarina saklanıyordu, ve surekli bana bakıyordu tehdit eder gibi. Nedenini aciklayabilirseniz tsk edecem.

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi