Rüyada Odun Görmek Ne Demek, Neye Yorumlanır?

Rüyada Odun Görmek, Kesmek, Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ormanda odun görmeniz güç işlerin kolay olmasıdır. da yakacak olarak kullanılmak üzere kesilmiş, parçalanmış odun görmek devlet yönetimine yaklaşmaya, mirasa, ihtiyaçları gidermeye, muattal vakıf malına yorumlanır. Odun rüyası genellikle rüyayı gören kişinin iyi bir olayla karşılaması anlamına gelir. Ancak iri ve hantal, kesilip kırılması gereken odun görmek güçlükle ve zahmetle elde edilecek rızka delalet eder.

Rüyada Odun Yığını Görmek; Rüyasında kesilmiş odun yığını gören, mirasa kavuşur ve akıllığı sayesinde her türlü işin altından kalkarak amacına ulaşır. Bazen rüyada odun yığını görmek muhtelif cinste mal elde etmeye, işsiz birinin bir kucak odun görmesi kadri yüce birisinin hizmetinde bulunmaya işaret etmektedir.

Rüyada Odun Kesmek; Kişinin rüyasında kesilmiş odun görmesi çok paradır ve ummadık bir sevinç yaşayacağınıza delildir. Rüyada baltayla odun kesmek hayırlı kısmet, para ve bolluk demektir. Rüyada keserle odun kesmeniz ise çekilecek zahmetin ardından ele geçecek helal mala ve iyi tecrübeler elde edeceğinize işarettir.

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada görülen odun bol miktarda gelir elde edeceğinize işarettir. Rüyada odunun yüklenmesi halkın geçimi hakkında ucuzluk ve bereketin olacağına yorulur. Rüyada ormandan bir kucak dolusu kuru odun toplamak önder ve saygın bir kişi olacağınıza, geleceğiniz için boş yere endişelendiğinize yorumlanır.

Rüyada odun topladığını görmek ele geçecek maldır. Çok para anlamını taşır. Odun toplamak herhangi bir hedefinize ulaşacağınıza ve mal varlığınızın çoğalacağına işarettir.

Rüyada Odun Biriktirmek; Hasta için odun biriktirmek tedavi ve şifaya, kuru odunu yarmak işleri kolaylaştırmaya, meyve ağaçlarının odunu, bu ağaçların meyvesinin delalet ettiği şeyin fesadına tabir edilir. Rüyada odun biriktirmek borcu bitirmeye ve malı teslim etmeye de işaret eder.

Ateşe Odun Koymak; Hakka yaklaşmaya, çocuğu eğitimciye vermeye, borcu vermeye, hastayı doktora götürmeye yorumlanır. Rüyada çölde odun görmek kötüye işarettir. Odunu ateş içinde alevlenmiş görmek düşmana galip gelmeye, kurbanın makbul olmasına, odun yemek haram mal yemeye yahut dayak yemeye alamettir.

Yerde Duran Ağaç Kütüğü; hareketsizliğe, kötürümlüğe; Odun bazen münafık kimseye; Kışın oduncuyu görmek ticaret ve kazanca, miras malına çıkar.

Rüyada Ateşe Odun Atmak; genç bir erkek için dost diye görüştüğü birinin düşmanlığına yorulur. Tecrübeli bir yaşta ise makam sahibi olması ihtimaline yorumlanır. Ateşe odun atan evliler için para yüzünden kavgaya işarettir. Evliler için para sıkıntısının neden olacağı kavgaya yorumlanır.

Rüyada Odun Dizmek; şansın açılacağına, mutsuz günlerin geride kalacağına yorumlanır. Odun dizmek ufkunun açılacağı ve hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceği demektir. Aynı zamanda rüyada odun dizmek, işlerinin düzeleceğine, hayal ettiğin istek ve arzulara kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Odun İstiflemek; rüya sahibinin uzun soluklu bir iş yaşamına sahip olacağına ve sonrasında da rahat edeceğine dair işaret etmektedir. Bu sebepten dolayı siyle birlikte huzurlu bir hayat süreceğine dair de yorum yapılır ve huzur, güven, esenlik olarak yorumlanır.

Rüyada Yaş Odun Görmek

Barış, esenlik ve iyilikle tabir olunur. Rüyada yaş odun görmeniz bu rüya sizin için kolay ve zahmetsizce kazanılan mal ve nimet demektir. Bazı rüya tabiri yapanlara göre rüyada yaş halde odun görmek maddi durumunuzun iyiye gideceğine makamınızın yükseleceğine ve zenginlik elde edeceğinize işarettir.

Kirmani ye göre; rüyasında sahradan veya ormandan odun kesip arkasında taşıdığını görmek, rüya sahibinin kötü işler, fitnecilik, halka iftirada bulunmak gibi isler yaptığına işarettir.

Rüyada Odun Kırmak; hayır işlemeye, söz götürüp getirmek suretiyle küs olan insanların arasını yapmaya delalet eder. Bir ormandan odun kırdığını ve bir hayvana yükleyerek taşıdığını gören, birçok insanlarla tanışır ve onlardan menfaat elde eder. Rüyada odun kırmak bolluğun, zenginliğin ve kazancın işaretidir.

Rüyada Odun Bulmak; gerçek yaşamda yaşanan bazı zorluk ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelmektedir. Kişinin karşına çıkan sıkıntılar ile mücadele edeceği ve bu mücadeleden galip çıkacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada odun bulmak zorluk, dirlik ve güç gibi yorumlara da delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah'a şükredip dua etmesi gerektiğine dair de yorumlar yapılır.

Rüyada Odun Atmak Nedir? Rüyada ateş içerisinde odun atmak kişinin hakkına kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bununla beraber eline para geçeceğine, emeklerinin karşılığını alacağına da yorumlanmaktadır. Rüyada kişinin büyük parçalarla odun toplayıp, ateşe atması ise maddi durumunun düzelmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada yakacak için iki odunları bir yere taşıdığını gören kimse, gittikçe artan bir üne sahip olur. Rüyada odun taşıdığını görmek halkın yararına söz söylemeye yorulur. Rüyada yakmak için eve odun taşımak, o eve helal rızkın gireceğine, rüya sahibinin helal kazanç sağlayacağına, mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Odun Taşıdığını Görmek; Rüya yorumcularına göre rüyada başkasının odun taşıması iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, çok büyük kazanç sağlayacağına delalettir. Rüyada başkasının odun taşıdığını görmek kazançlı durumlara düşeceğine ve büyük bir mutluluk yaşayacağına delalettir.

Rüya Tabir Edenlere Göre Rüyada Kamyonla Odun Taşımak; ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına delildir. Bazen rüyada pazara kamyonla odun taşımak büyük paralar kazanacağına, kazançlı bir işe gireceğine ve hayırlı günler görüleceğine, büyük bir mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Sobaya Odun Atmak; Rüyada ısınmak için sobaya odun attığını gören kimse, rızka, ihtiyaçlarını gidermeye, mirasa yahut muattal vakıf malına kavuşur. Rüya sahibinin malının artacağına rivayet edilir. Rüyada sobaya odun atmak, helal olan maldır ve söz sahibi kimse için gücünün görkemine işarettir.

Rüyada Odun Yakmak; sorun ve sıkıntısından kurtulmasına işarettir. Bir kimsenin rüyada ateşe odun koyması, nimet çokluğuna işaret eder. Bazı rüya sözlüğü tabiri yapanlara göre rüyada odun yakmak yapmanız gereken işleri en iyi şekilde yerine getireceğinize işarettir. Eğer odunu ateşle alevlendirmiş görse, kurbanı kabul olur, borçlusuna galip gelerek ondan intikamını alır.

Rüyada Odun Yemek; Odun yediğini gören kimse haram mal yer yahut uyanıkken odunla dayak yer.

Rüyada Uzun Odun Görmek; çevrenizde size kötülük yapmak için uğraşan birçok düşmanınızın olduğuna işaret eder. Bazı yorumculara göre ise uzun odun görmek; mal ve mülk sahibi olmaya, uzun odun kesmek; düşmanı yenmeye işarettir.

Rüyada Oduncu Görmek; işlerinizde zorluklarla karşılaşacağınıza, fakat sonunda rahatlayacağınıza, bazı yorumculara göre oduncu; dedikoduya ve günah işlemeye işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
264 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi