Sitede 4949 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu19.8°C

Rüyada odunla ateş yakmak

Rüyada odunla ateş yakmak; yeni bir ev almaya işarettir. Rüyasında odunla ateş yakan borcunu ödemek olarak yorumlanmaktadır. Ateşe odun koymak Hakka yaklaşmaya, çocuğu eğ...

Rüyada odunla ateş yakmak

Rüyada odunla ateş yakmak; yeni bir ev almaya işarettir. Rüyasında odunla ateş yakan borcunu ödemek olarak yorumlanmaktadır.

Ateşe odun koymak Hakka yaklaşmaya, çocuğu eğitimciye vermeye tabir edilir. Rüyada ateş yakmak için, odun taşımak, güzel bir ün ve şöhret ile ifade edilir.

Rüyada ateşe odun koymak, borcunu ödeme ve hastasını doktora götürmeye delalettir. Odunu Ateş içinde alevlenmiş görmek düşmana galip gelmeye ve kurbanın makbul olmasına işaret eder.

Genç bir erkeğin rüyasında ateşe odun attığını görmesi; bu Rüyayı gören kimsenin dost bildiği birisinin düşmanlığını kazanacağına yorulur. Rüyada odunla ateş yakmak, varsa borcu borcunu ödemeye delalet eder.

Bayırda odunla ateş yaktığını görmek gönlünüze göre bir dost edineceğinize işarettir. Çölde odunla ateş yakmak; insanların ilminizden faydalanıp doğru yolu seçeceklerine tabir edilir.

Orta yaşlı birinin rüyada ateşe odun atması; o kişinin makam ve sahibi olacağına yorulur. Genç ve bekar bir kızın rüyada ateşe odun attığını görmesi; rüyayı gören kızın orman memuru yada bir mühendisle evleneceğine yorumlanır.

Rüyayı gören, odunu ateşle alevlendirilmiş görse, kestiği kurbanının kabul olduğu manasına gelir. Ateşin Alev aldığını görmek; bir yakınınıza âşık olacağınıza delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
4 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi