Sitede 13660 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU22°C

Rüyada kiraz görmek ne anlama gelir? Kiraz görmek neye çıkar?

Rüyada kiraz görmek ne anlama gelir? Kiraz görmek neye çıkar?

Rüyada mevsiminde kiraz görmek, çok güzel kısmet, bol para, müjdeli haber, sıhhat, sağlıklı bir hayat ve işte başarı demektir. Kiraz görmek hayırlıdır, rızık ile tâbir olunur. Rüyada kiraz görmesi, sevince, hastalıktan şifa bulmaya, helâl rızka, sıhhat ve afiyete, sürür ve feraha delâlet eder. Rüyada kiraz ailenizle birlikte yakınlarınızla mutlu günler geçireceğinize, işlerinizde başarılı olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada kiraz görmek yaptığınız iyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir.

Rüyada kiraz görmek; bir işten bol miktarda para kazanılacağına işarettir. Kiraz iyi olaylara ve şifaya da yorumlanır. Rüyada mevsiminde, güzel lezettli kiraz mutluluk ve bol kazanç getirecek yeni işe atılacağınızın işaretidir. Kiraz, hastalıktan şifa bulmak, ferah, sevinç, saygınlık, bol para, güzellik, helâl rızk, sıhhat ve afiyet anlamlarına gelmektedir.

Rüyada kiraz yemek ne demek?

Rüyada kiraz yemek, sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir. Kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate, mevsiminde kiraz yemek sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine, kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada kiraz yiyen kimse, bol para kazanacak demektir. Ekşi kiraz da iyi kullanamayacağınız paradır.

Rüyada kiraz ağacı görmek

Sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işareteder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. Rüyada kiraz ağacı görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Kiraz ağacı, insanın yaşamına güzellik gireceğine tabir edilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
286 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi