Rüyada Kiraz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kiraz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mevsiminde kiraz görmek, çok güzel kısmet, bol para, müjdeli haber, sıhhat, sağlıklı bir hayat ve işte başarı demektir. Kiraz görmek hayırlıdır, rızık ile tâbir olunur. da kiraz görmesi, sevince, hastalıktan şifa bulmaya, helâl rızka, sıhhat ve afiyete, sürür ve feraha delâlet eder. Rüyada kiraz ailenizle birlikte yakınlarınızla mutlu günler geçireceğinize, işlerinizde başarılı olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada kiraz görmek yaptığınız iyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir.

Rüyada kiraz görmek; bir işten bol miktarda para kazanılacağına işarettir. Kiraz iyi olaylara ve şifaya da yorumlanır. Rüyada mevsiminde, güzel lezettli kiraz mutluluk ve bol kazanç getirecek yeni işe atılacağınızın işaretidir. Kiraz, hastalıktan şifa bulmak, ferah, sevinç, saygınlık, bol para, güzellik, helâl rızk, sıhhat ve afiyet anlamlarına gelmektedir.

Rüyada kiraz yemek ne demek?

Rüyada kiraz yemek, sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir. Kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate, mevsiminde kiraz yemek sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine, kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada kiraz yiyen kimse, bol para kazanacak demektir. Ekşi kiraz da iyi kullanamayacağınız paradır.

Rüyada kiraz yemek, müjdeli bir haber demektir. Rüyada kiraz yediğini gören, sizi çok seven bir dostunuzdan veya akrabanizdan hayırlı bir haber alacaksınız demektir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kiraz yemek, kolay ve çabucak elde edilen faydaya ve hastaliklarin gitmesine, ferahlık ve sevinç anlamına gelmektedir. Hasta birinin rüyada kiraz yediğini görmesi, hastalıktan şifa bulacağına delâlet eder.

Mevsiminde kiraz yediğini görmek, hiç ümit edilmeyen bir yerden gelecek yardıma delâlet eder. Rüyada kiraz yediğini görmek büyük bir nimet ve kıymetli bir hediye ile tabir olunur.

Birçok insanla kiraz yediğinizi gördüyseniz, bolluğun ve refahın habercisidir. Kazanç elde edip, kazancınızı başka insanlarla paylaşacaksınız. Rüyada dalından kiraz yediğini görmek şanstır.

Rüyada kiraz ağacı görmek

Sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işareteder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. Rüyada kiraz ağacı görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Kiraz ağacı, insanın yaşamına güzellik gireceğine tabir edilir.

Rüyada bu yapragi satan kimseyi görmek, hastaliklardan sifaya, günahtan temizlenmeye, o yapragin hastanin yanma girmesi ise, hastanin ölmesine delalet eder.

Rüyada görülen Arabistan kirazi, Irak tarafindan gelecek bir fiziktir. Bazi tabirciler, Arabistan kirazi helal paraya delalet eder, dediler. Rüyada Arabistan kirazi yiyen kimsenin dini güzellesir. Eger vali ve hakimlige ehilse, bunlara nail olur. Arabistan kirazi agacinin serefli olmasindan dolayi tabircilerin ittifakiyla iyidir. Arabistan kirazinin yasi, tabirce kurusundan daha kuvvetlidir. Arabistan kirazi mütedeyyin (dindar) kimselerin dince artmasina ve hallerinin iyi olusuna delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
464 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi