Sitede 4965 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu19.1°C

Rüyada Erik Yemek Görmek

Rüyada erik yemek, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine delâlet eder. Hasta birinin erik yediğini görmesi, şifa ile tâbir olunur. Erik yemek Helâl mal, Zenginlik, İyi bir...

Rüyada Erik Yemek Görmek

Rüyada erik yemek, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine delâlet eder. Hasta birinin erik yediğini görmesi, şifa ile tâbir olunur. Erik yemek Helâl mal, Zenginlik, İyi bir zevce, Murad ve Menfaat demektir. Rüyada erik yediğini görmek, büyük bir hayra alâmettir. Eriği alıp keserek yediğini görmek, âlemin sırrına vâkıf olmağa çalışmaya işarettir.

Rüyada tatlı bir erik yediğini gören kişi mal ve nimete kavuşur. Birçok eriği yediğini görmek, toplu bir mala varis olmaya delâlet eder. Rüyada Hamile bir kadının erik yemesi, doğacak çocuğun erkek olacağına işarettir. Bekâr kızın görmesi de evleneceğine delâlet eder.

Rüyada eriği mevsiminde yediğini görmek, hayır ve berekettir. Erik yemek, kârlı bir işe ve ipekli elbiselerin çokluğudur. Hasta kimsenin rüyada kiraz yemesi, hastalıktan şifa bulmaya, ferah ve sevince delâlet eder. Rüyada bir erik ağacından erik toplayıp yediğini görmek, helâl rızka, sıhhat ve afiyete, sürür ve feraha delâlet eder.

rüyada erik yemek

Lütfen Rüyaya puan verin!
241 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

1 Yorum

Gunel
Gunel
5 saat önce

Fotodakı erik deyil amma cok inaniramki rüyam iyi bir mutluluk getrir bana hamileyim.

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi